کد خبر: 767580 A

حسینی خبر داد:

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان بردسکن گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و با کمک خیرین و نیکوکاران و حامیان طرح اکرام تعداد هزار سبد غذایی بین نیازمندان و مناطق سیل زده شهرستان توزیع شد.

سید کاظم حسینی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در بردسکن گفت: این تعداد سبد غذایی در هفته اطعام و اکرام ایتام توزیع شد  که ارزش آن بیش از 800 میلیون ریال است.

وی همچنین گفت: در لیالی قدر 3 پایگاه حامی یابی در محل امامزاده سید هاشم انابد، امامزاده سید طاهر حسینی و بوستان  شهدای گمنام و در شب شهادت مولای متقیان نیز 2 پایگاه در مشهد مقدس در میدان بیت المقدس برپا شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی بردسکن عنوان کرد: در شهرستان بردسکن بیش از 800 یتیم  و بیمار زمین گیر و صعب العلاج در طرح های محسنین، شفا و اکرام تحت حمایت این نهاد هستند که 800 حامی به لحاظ مادی و معنوی این افراد را مورد حمایت قرار می دهند. 

photo_2019-05-27_14-10-39

وی با اشاره به مشکلات معیشتی و درمانی خانواده ها گفت: هر حامی به طور میانگین بین 30 تا 50 هزار تومان هر ماه به این نهاد پرداخت می کنند که تنها بخشی از مشکلات این خانواده ها و ایتام را جوابگو است که می‌طلبد حمایت بیشتری از سوی خیرین و نیکوکاران صورت بگیرد.

حسینی  افزود: در پی وقوع سیل اخیر در شهرستان بردسکن  240 میلیون تومان  در قالب کالا شامل فرش ، موکت،  البسه، تلویزیون ، و سبد غذایی بین نیازمندان  گرفتار در سیل توزیع شد. 

وی به پهن کردن سفره توسط خیرین و حامیان طرح اکرام  برای خانواده های نیازمند در شب های ماه مبارک رمضان در سطح شهر و مراکز بخش های انابد و شهرآباد اشاره کرد و گفت: دراین راستان تعداد 800 نفر از  محرومین اطعام داده شدند.

گفتنی است 3 هزار و 283 خانواده با جمعیتی بالغ بر 7 هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) بردسکن هستند که 9 درصد جمعیت این شهرستان را  شامل می شوند و از خدمات کمیته امداد برخوردار هستند.

زمین سیل کمیته امداد امام خمینی مشکلات ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر