کد خبر: 767573 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان تایباد گفت: در برهه کنونی که دیگر دشمنان برای ضربه زدن به پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابزار جنگی استفاده نمی‌کنند و با جنگ نرم وارد عمل شده‌اند اصحاب رسانه در خنثی کردن توطئه‌ها نقش بسزایی دارند.

مهدی حسین‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، اظهار کرد: روز جهانی قدس یکی از مهمترین«میراث‌های ماندگار» معمار کبیر انقلاب اسلامی بوده و در واقع یکی از آرمان‌های اصیل و جاودانه این نظام بشمار می‌رود و در طول سه دهه اخیر به عنوان یکی از مصداق‌های اصلی برای اتحاد و یکپارچگی مسلمانان جهان مطرح بوده است.

وی با اشاره به نقش اصحاب رسانه در انعکاس خبری روز قدس و ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) افزود: امروز رسانه‌های مختلف و فضای مجازی می‌توانند با انتشار اخبار به موقع و سریع مناسبت‌های ملی و مذهبی و نیز به تصویرکشیدن حضور پرشور اقشار مختلف مردم در این صحنه‌ها تاثیر مثبتی در افکار عمومی داشته باشند.

رییس انجمن خبرنگاران تایباد مطرح کرد: نشان دادن حمایت ملت ایران از مظلومیت فلسطین و محکوم کردم خونخواری‌های رژیم صهیونیستی و کودک کش اسراییل از مهمترین اهداف خبرنگاران در راهپیمایی روز قدس است.

وی بیان کرد: هرچقدر افکار عمومی با اخبار صحیح همراه باشد شناخت مردم از جرم و جنایت‌های دشمنان به ویژه نشر اکاذیب در فضای مجازی بیشتر شده و این مهم نقش موثری در انسجام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا می‌کند.

حسین‌زاده گرامیداشت ملکوتی ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی را مساله‌ای مهم دانست و افزود: امام خمینی(ره) برای اثبات حقانیت اسلام در برابر دشمنان ایستادگی کرد تا امروز ملت ایران شاهد استقلال و آزادی باشد از این‌رو گرامیداشت یاد و خاطره رهبیر کبیر انقلاب یک وظیفه همگانی و انتشار اخبار آن در سراسر جهان بسیار حائز اهمیت است.

وی با اعلام اینکه خبرنگاران این شهرستان با قوای کامل اخبار این 2 مناسبت را پوشش خواهند داد، تصریح کرد: انتشار لحظه به لحظه حضور گسترده مردم تشیع و تسنن با اتحاد و انسجام در مناسبت‌های ملی و مذهبی روز قدس و رحلت امام(ره) خواب دشمنان را باطل کرده و آنچه برای ایجاد تفرقه در مناطق مرزی و تلفیقی طراحی کرده بودند از بین خواهد برد.

شهرستان مرزی تایباد دارای 17 خبرنگار در حوزه‌های رسانه ملی، صدا و سیما و فضای مجازی دارد که سه شهر تایباد، کاریز، مشهدریزه، بخش‌ها و روستاهای مختلف را پوشش می‌دهند.

اصحاب رسانه رسانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خنثی کردن توطئه ها گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر