کد خبر: 767375 A

در معارفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد آبیک مطرح شد ؛

فرماندار شهرستان آبیک گفت: درب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک به روی همه هنرمندان منتقد و همراه باید باز باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین،در مراسمی و با حضور حسینی معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و شهرام احمدپور فرماندار آبیک سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک معرفی و مشغول به کار شد.

فرماندار آبیک در این مراسم گفت: اداره فرهنگ  وارشاد اسلامی با افراد مهم، شاخص و هنرمند سر و کار دارد و جزء نخبگان جامعه محسوب می‌شود.

شهرام احمدپور افزود: هر کدام از هنرمندان شهرستان آبیک در حوزه هنری خود تخصص داشته و صاحب فکر و اثرگذار هستند و باید از ظرفیت آنها به نحو احسن استفاده شود.

وی ادامه داد: برگزاری تعزیه در جای جای شهرستان آبیک در ماه محرم و تجلیل از پیرغلامان کم‌نظیر بیانگر غنای فرهنگی و مذهبی این شهرستان است موجب شده به کانون تعزیه استان قزوین تبدیل شود.

احمدپور تصریح کرد: در نگاه به افراد مراجعه‌کننده به اداره فرهنگ و ارشاد نباید تفاوت قائل شد و تفکرات سیاسی را نباید در رتق و فتق امور مراجعه‌کنندگان و هنرمندان دخیل کرد.

وی افزود: مسئولان شهرستان آبیک فارغ از مسائل سیاسی به مطالبات مردم توجه دارند و پیگیر رفع مشکلات مردم هستند.

در این مراسم، سیدمحمد موسوی که مدتی مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آوج بوده به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک معرفی و منصوب شد.

 

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگ و ارشاد اسلامی محرم نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر