کد خبر: 767010 A

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز گفت: خیران البرزی در ۱۲ جشن گل‌ریزان برگزارشده از سوی کمیته امداد و مراکز نیکوکاری بیش از سه میلیارد تومان به مددجویان کمک کردند.

به گزارش ایلنا، رضا لشینی با بیان اینکه سنت حسنه برگزاری جشن گل‌ریزان ریشه در تاریخ کهن ایران‌زمین دارد گفت: حدود دو هزار نیکوکار با حضور در جشن‌های گل‌ریزان این نهاد که در طول نیمه اول ماه مبارک رمضان برگزار شد، ایتام و مددجویان تحت کمیته امداد را یاری کردند.

وی با اشاره به اینکه محور اصلی استمداد از خیران برآورده کردن دو نیاز اصلی مسکن و جهیزیه خانوارهای دارای فرزند یتیم است، افزود: خیران البرزی در ۱۲ جشن گل‌ریزان برگزارشده از سوی کمیته امداد و مراکز نیکوکاری بیش از سه میلیارد تومان به مددجویان کمک کردند.

لشینی بابیان توضیحاتی پیرامون نحوه برگزاری جشن‌های گل‌ریزان کمیته امداد که در تالارهای اصلی شهرهای البرز برگزار شد، گفت: دعوت از خیران، حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین، معتمدان محلی و مسئولان ارشد شهرستان‌ها ازجمله اقدامات این نهاد در برگزاری آیین گل‌ریزان است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز بابیان اینکه امسال با کمک خیران تمامی ایتام فاقد مسکن این نهاد در البرز خانه‌دار می‌شوند، گفت: کمک بلاعوض کمیته امداد برای تأمین مسکن و جهیزیه خانوارهای ایتام به‌تنهایی پاسخگوی رفع نیاز آن‌ها نیست و خیران در این زمینه می‌بایست به این نهاد کمک کنند.

وی افزود: بر اساس راهبرد جدید کمیته امداد البرز، کمک‌های عام این نهاد در موضوعات مختلف حمایتی به همه مددجویان ارائه می‌گردد و کمک‌های خاص و ویژه خیران با تعیین اولویت و سطح‌بندی بر اساس میزان نیاز خانوارهای مددجو هزینه می‌شود.

 

کمیته امداد البرز جشن گلریزان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر