کد خبر: 766506 A

طی حکمی از سوی استاندار صورت گرفت؛

با صدور حکمی از سوی استاندار قزوین، مدیر‌کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری قزوین به‌عنوان عضو و مسئول کمیته حقوقی ستاد انتخابات استان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، با صدور حکمی از سوی عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین معصومه مرادیان به‌عنوان عضو و مسئول کمیته حقوقی ستاد انتخابات استان در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

متن این حکم به شرح است:

سرکار خانم مرادیان

با عنایت به عزم، اراده و تأکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات باشکوه و بر مدار قانون، به‌موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به‌عنوان عضو و مسئول کمیته حقوقی ستاد انتخابات استان در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکال به الطاف الهی و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های  دولت تدبیر و امید، با انجام تمهیدات لازم و ضروری جهت برگزاری انتخابات شکوهمند، در شأن ملت بزرگ ایران که در آن حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب شوندگان به‌عنوان حق‌الناس برابر مُرّ قانون و در فضایی توأم بانشاط و آرامش رعایت گردد، اهتمام نموده و با استفاده از کلیه امکانات و ظرفیت‌ها، ضمن هماهنگی و همکاری با رئیس ستاد انتخابات استان، در انجام وظایف محوله موفق باشید.


استان قزوین انتخابات حقوق قانون مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر