کد خبر: 766342 A

عصر امروز؛

استاندار البرز در دیدار با مهلا مومن‌زاده دارنده عنوان دوم مسابقات جهانی تکواندو این افتخار بزرگ را به تمامی مردم البرز و کشور تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی عصر چهارشنبه در دیدار با دومین بانوی مدال آور کشور در مسابقات جهانی تکواندو گفت: خبر نایب‌قهرمانی این بانوی توانمند و قهرمان البرزی در مسابقات جهانی تکواندو بسیار مسرت‌بخش بود. در تاریخ تکواندوی کشور خانم مهلا مومن‌زاده دومین بانویی است که در مسابقات جهانی تکواندو صاحب مدال شده است.

وی گفت: این افتخار و درخشش بزرگ را به تمامی مردم البرز و کشور و به‌ویژه بانوان ایران اسلامی که در عرصه‌های مختلف کار، زندگی و ورزش بهترین هستند، تبریک و شاد باش می‌گویم. البرز دارای ظرفیت‌های بالایی در ورزش قهرمانی در رشته‌های مختلف است از این رو باید با اهتمام ویژه‌ای نسبت به ارتقا زیرساخت‌ها و سرانه‌های ورزشی استان اقدام کنیم.

استاندار البرز اضافه کرد: ورزشکاران البرزی همواره نام کشور را در عرصه‌های جهانی و بین‌المللی پر آوازه‌تر کرده‌اند. برای تقویت بسترهای ورزشی از ظرفیت هایی همچون مسئولیت های اجتماعی واحدهای بزرگ تولیدی و صنعتی و خیرین نیز بهره خواهیم برد.

مهلا مومن زاده، دارنده مدال نقره این دوره از مسابقات جهانی تکواندو ضمن آرزوی خرسندی از این دیدار، سطح مسابقات را بسیار بالا دانست و گفت: تیم بسیار خوبی از کشور اعزام شده بود و من نیز تمام تلاشم را برای دستیابی به مدال طلای مسابقات کردم ولی موفق به کسب مدال نقره شدم.

استاندار البرز مهلا مومن زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر