کد خبر: 766271 A

مشاور جدید استاندار قزوین در امور جوانان بیان کرد؛

مشاور جدید امور جوانان استاندار قزوین گفت: مقوله جوان‌هراسی در برخی از بخش‌های مدیریتی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد نورمحمدی در مراسم معارفه خود به عنوان مشاور جوانان استاندار قزوین اظهار کرد: باید کوشش کنیم تا سیاست‌های جوان‌گرایی را به مرحله اجرا در آمده و از ظرفیت جوانان برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان استفاده کنیم.

وی با اشاره به وجود جوان‌هراسی در برخی از بخش‌های مدیریتی افزود: در این امر سبب می‌شود رویکرد مدیران به جوانان  در دهه‌های گذشته نامشخص باشد.

مشاور جدید استاندار قزوین در امور جوانان ادامه داد: وضعیت به کارگیری جوانان در استان قزوین نسبتا مطلوب بوده و بیانگر این است که در مدیریت ارشد استان نگاه جوان‌گرایی وجود دارد.

نورمحمدی تمام فعالیت‌های اجتماعی و دستاوردهای سیاسی کشور را مرهون زحمات جوانان همیشه پا به کار دانست و اضافه کرد: لازم است از این سرمایه اجتماعی به نحو مطلوب بهره گرفته شود.

 وی خاطرنشان کرد: جوانان  نباید به عنوان یک مسئله در جامعه نگریست  و باید آنها را به عنوان یک راه حل برای مسائل مختلف شناخت.

این مسئول تصریح کرد: به عنوان یک مشاور در کنار استاندار قزوین مانند دریچه ای برای ارتباط بیشتر جوانان با استاندار خواهم بود تا بتوانیم در رفع مشکلات و موانع گام برداریم.

نورمحمدی افزود: وجود زرآبادی نماینده مجلس به عنوان نماینده‌ جوان در قزوین و همچنین افرادی در کنار افراد جوان در شورای شهر قزوین، زمینه را برای بهره‌گیری از ظرفیت جوانان استان فراهم می‌کند.

 

استان قزوین سرمایه مشکلات جوان شورای شهر قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر