کد خبر: 766252 A

شهردار مشهد:

شهردار مشهد با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها تاکید کرد: همانقدر که اطلاع‌رسانی اهمیت دارد، اطلاع‌یابی و رصد خواسته‌های مردم و انتقال آن به مسئولان نیز اهمیت دارد لذا اطلاع‌یابی باید در کنار اطلاع‌رسانی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدرضا کلائی در گردهمایی روابط عمومی‌های استان که به مناسبت روز جهانی ارتباطات با حضور استاندار خراسان رضوی و مدیران روابط عمومی‌های سازمان‌ها و ادارات خراسان رضوی در تالار شهر برگزار شد با تبریک این روز افزود: معتقدیم که همه در یک کشتی نشسته‌ایم و باید به این نکته توجه داشته باشیم که اکنون روابط عمومی‌ها تنها در حوزه اطلاع‌رسانی محصور شده‌اند. 

وی اضافه کرد: این در حالی است که اطلاع‌یابی و رصد خواسته‌های مردم نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است لذا از همکارانم در روابط عمومی و سایر روابط عمومی‌ها می‌خواهم که به اطلاع‌یابی نیز در کنار اطلاع‌رسانی توجه‌ای ویژه داشته باشند.

کلائی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها باید در راستای امیدوار کردن مردم تلاش کنند، اظهار کرد: در این میان روابط عمومی‌ها باید روابط درون سازمانی را نیز جدی بگیرند زیرا اهمیت آن از توجه به افکار عمومی کمتر نیست.

کلائی ادامه داد: اگر نتوانیم افکار کارکنان و همکارانمان در سازمان‌ها و مجموعه‌ها را با اهداف و برنامه‌ها همسو کنیم نمی‌توانیم مردم را با اقدامات و برنامه‌های سازمان همسو کنیم.

شهردار مشهد با اشاره به اینکه وضعیت مشهد و خراسان رضوی نسبت به سایر کلانشهرها بهتر است، گفت: البته شاید از وضعیت موجود راضی نباشیم اما معتقدیم امید بیشتر و فضای مناسب‌تری برای فعالیت در استان و به ویژه شهر مشهد وجود دارد که روابط عمومی‌ها باید به عنوان وظیفه نسبت به امیدوار کردن کارآفرینان و تعلق خاطر آنها به مشهد و استان اقدام کنند.

وی افزود: روابط عمومی‌ها باید کارها و فعالیت‌هایی را که انجام و یا در حال انجام است را به مردم اطلاع دهند زیرا این موضوع باعث افزایش امید می‌شود و هرگاه مردم امیدوار باشند پای کار کشورشان خواهند ایستاد و این موضوع بسیار مهم است.

 

خراسان رضوی رسانه کشتی مشهد روز جهانی ارتباطات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر