کد خبر: 765989 A

میلاد موسی زاده از دانشگاه علوم پزشکی قزوین، به عنوان دانشجوی پژوهشگر برجسته کشور انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، امیر پیمانی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی قزوین روز سه شنبه در خصوص این انتخاب گفت: میلاد موسی‌زاده، دانشجوی رشته مهندسی بهداشت محیط مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه است که در سال جاری عنوان دانشجوی پژوهشگر برجسته کشور را کسب کرد.

وی افزود: این انتخاب، براساس بررسی مستندات ارائه شده در سه ماهه چهارم سال 1397 در کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت انجام شد و موسی‌زاده با کسب 85.15 امتیاز به عنوان دانشجوی پژوهشگر برجسته در سطح کشور، معرفی شد.

پیمانی ادامه داد: این دانشجو هفت مقاله منتشر شده در مجلات معتبر داخلی و بین‌المللی و 16 خلاصه مقاله ارائه شده به صورت پوستر و سخنرانی در کنگره‌ها و سمینارهای دانشجویی، کشوری و خارج از کشور دارد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: موسی‌زاده همچنین در داوری 12مقاله مجلات ISI، اجرای چهار طرح تحقیقاتی و برگزاری 29 همایش، کنگره و ژورنال کلاپ فعالیت داشته است.

پیمانی افزود: موسی‌زاده، از دانشجویان فعال در شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت و دانشگاه در سال 96 بوده است.

 

دانشجو وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر