کد خبر: 765981 A

استاندار قزوین روز سه شنبه همراه جمعی از مدیران اجرایی از مجتمع گردشگری و اقامتی لاله الموت شرقی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، عبدالمحمد زاهدی در این بازدید در جریان مسایل و مشکلات این مجموعه گردشگری که مقرر است به بخش خصوصی واگذار شود، قرار گرفت

این مجموعه هم اکنون در اختیار سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری قزوین قرار دارد.

اصلاح و بهسازی مسیر دسترسی به این مجموعه که دارای لغزش و ریزش سنگ ریزه هاست و ایجاد زیرساخت های رفاهی از جمله اقداماتی است که برای بهره برداری از آن نیاز است.

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی قزوین با واگذاری و راه اندازی این مجموعه که در یک منظره کم نظیر طبیعی (چشمه سارها،رودخانه‌ها، کوه و جنگل) احداث شده می توان رونق زیادی به گردشگری استان قزوین بخشید.

علیرضا خزائلی گفت: این مجموعه می تواند قطب اردوهای تمرینی تیم‌های ورزشی داخلی و خارجی و استراحت گاهی بی نظیر در سطح کشور برای دوستداران و علاقه‌مندان به طبیعت در فصول مختلف حتی زمستان باشد.

علی عبدالعلی‌زاده رییس هیات‌مدیره شرکت عمران و سازندگی کشور و وزیر سابق راه و شهرسازی، علی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، ابوالفضل یاری رییس سازمان برنامه و بودجه قزوین، علیرضا خزائلی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین و حکمت‌الله داودی رییس شورای اسلامی قزوین در این بازدید استاندار را همراهی می کردند.

این مجتمع گردشگری به مساحت 189 هکتار دارای 80 واحد اقامتی با ظرفیت 400 نفر است.

بخش خصوصی سازمان برنامه و بودجه گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر