کد خبر: 765109 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: یکی از معضلات مهم بخش تولید و صنعت انباشت بدهی ها و معوقات بانکی، بیمه و مالیات است که طی مصوبه ای مقرر شد برای تقسیط و استمهال بدهی ها، همراهی ویژه ای صورت گیرد.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان که عصر یکشنبه در محل اتاق تعاون البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه تعاونی های بسیاری در البرز فعال هستند، افزود: این نشست مصوبات مهمی داشت و درباره مسائل حائز اهمیتی صحبت شد.

وی ادامه داد: کارگروهی متشکل از اتاق تعاون، اتاق بازرگانی، اداره کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان صمت، شرکت شهرک های صنعتی استان، اتاق اصناف، سازمان تعاون روستایی، سازمان اقتصاد و دارایی و یکی از فرمانداری تشکیل شد.

شهبازی گفت: در این کارگروه برنامه ریزی و دعوت از انجمن ها و خوشه ها و تشکیل تعاونی های تامین نیاز و همچنین فعال سازی و رفع تعارضات و مشکلات تعاونی های تامین نیاز موجود، اقدام می شود.

استاندار البرز اضافه کرد: یکی از معضلات مهم بخش تولید و صنعت انباشت بدهی ها و معوقات بانکی، بیمه و مالیات است که طی مصوبه ای مقرر شد برای تقسیط و استمهال بدهی ها همراهی ویژه ای صورت گیرد.

وی افزود: در بخش تامین نقدینگی نیز مقرر شد بانک های استان و دستگاه های اقتصادی البرز کمک و پشتیبانی لازم را در راستای تحقق رونق تولید همراه واحدهای تولیدی و صنعتی باشند.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر