کد خبر: 765089 A

سعید ناجی مطرح کرد:

معاون استاندار البرز ضمن تاکید بر فراهم کردن نیاز سالمندان گفت: با بررسی آمار و ارقام میانگین سالمندان البرز از متوسط کشوری پایین‌تر است.

به گزارش ایلنا، سعید ناجی در اولین جلسه شورای سالمندان البرز که در سال 98 تشکیل شد، گفت: با توجه به اینکه جامعه سالمندان روزبه روز در کشور در حال افزایش است لازم است برای تامین رفاه این قشر تمهیدات لازم سنجیده شود و هر کدام از دستگاه ها به فراخور وظایف خود اقدامات لازم را انجام دهند.

 وی افزود: شهرداری درباره اعتبار بعضی مصوباتی که از قبل مانده بود به‌ویژه تامین اتوبوس برای قشر سالمند به بیان عملکرد خود پرداخت و پیشنهاداتی را نیز بیان کرد.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استان البرز با بیان اینکه با میانگین کشوری فاصله چندانی نداریم، افزود: با بررسی آمار و ارقامی که وجود دارد میانگین سالمندان البرز از متوسط کشوری پایین تر است.

وی متذکر شد: با توجه به وضعیت فعلی استان البرز مقرر شد جلسات تخصصی برنامه‌ریزی بخش‌های مختلف شکل بگیرد همچنین برای تامین نیازهای فرهنگی اجتماعی ورزشی وتفریحی تدابیر لارم اندیشیده شود و هر دستگاه، وظایف خود را پیگیری نماید. 

ناجی خاطرنشان کرد: باید شرایطی ایجاد کنیم سالمندان عزیز مثل سایر مردم بتوانند از نعمات و برکاتی که وجود دارد استفاده کنند و آن بخش از نیازهایشان که ویژه سالمندان است رفع شود.

استان البرز سعید ناجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر