کد خبر: 765066 A

سرهنگ منصوری خبر داد:

فرمانده انتظامی البرز گفت: 3 سارق خودرو در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ بهرام منصوری روز یکشنبه به جزئیات این خبر اشاره کرد و افزود: در پی وقوع سرقت خودرو سواری پراید، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران آگاهی با تحقیقات گسترده و اقدامات فنی و اطلاعاتی یکی از اعضای باند را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ منصوری اظهار داشت: پس از دستگیری، متهم برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل و در بازجویی‌های فنی و تخصصی پلیس، به سرقت خودروی پراید با همدستی 2 سارق دیگر اعتراف کرد.

وی ادامه داد: با دستگیری 2 همدست سارق، متهمان در بازجوئی های پلیسی ابتدا منکر سرقت بودند اما پس از مواجه با شواهد و قرائن، به ارتکاب سرقت پراید اعتراف و با راهنمایی آنان خودرو کشف و تحویل مالباخته شد.

فرمانده انتظامی البرز با اشاره به اینکه سارقان از هر فرصتی برای انجام عمل مجرمانه خود استفاده می کنند، به شهروندان توصیه کرد: از قرار دادن سوییچ بر روی خودرو و یا باز گذاشتن درب‌ها و پایین ماندن شیشه‌ها و همچنین پارک خودرو در محیط‌ های خلوت و تاریک و یا یک مکان بهمدت طولانی که زمینه را برای ارتکاب عمل مجرمانه فراهم می‌کند اکیدا خودداری و اتومبیل خود را به لوازم ایمنی نظیر دزدگیر، قفل فرمان و پدال و سایر وسایل بازدارنده مجهز کنند.

خودرو سرقت خودرو پارک خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر