کد خبر: 765034 A

شهبازی تاکید کرد:

استاندار البرز گفت: به تبعیت از سیاست‌های دولت تدبیر و امید از هیچ جریان و گرایش خاصی در انتخابات پیش رو حمایت نخواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی امروز در جلسه ستاد انتخابات استان، اظهار داشت: براساس خروجی‌ها و برآیند فعالیت ها، عملکرد مجموعه استان، در حال طی روند و مسیر مثبتی در راستای تحقق اهداف و برنامه های نظام و دولت در البرز هستیم.

شهبازی با بیان اینکه با توجه به انتخابات پیش رو پرونده تغییرات در حوزه‌های مدیریتی استان بسته شد، گفت: البته انتصابات در پست های خالی بزودی صورت می گیرد.

وی افزود: انتظار می رود مدیران و مسئولان در سطوح مختلف استان با قوت و قدرت درصدد انجام وظایف و مسئولیت های محوله باشند.

استاندار البرز با تشریح شرایط استان اضافه کرد: تیم های اقتصادی، عمرانی و سیاسی استان با تلاش های منسجم و سازمان یافته و بسیار منظم به انجام ماموریت های خود می پردازند.

وی گفت: از سال گذشته گام های موثری در البرز برداشته شد که حل معضلات تولید و ارائه تسهیلات رونق تولید و صنعت، کاهش 2.2 درصدی نرخ بیکاری البرز در زمستان 97 نسبت به پاییز، تنظیم بازار و مدیریت سیل که فروردین امسال صورت گرفت از جمله این امور است.

شهبازی افزود: سال 97 از مجموع 202 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در البرز، 100 میلیون دلار در اسفند ماه محقق شد و همچنین قریب به 700 میلیارد تومان سرمایه گذاری داخلی در البرز رقم خورد.

وی عنوان کرد: رشد 15 درصدی اعتبارات عمرانی البرز در اعتبارات سال 98 در شرایطی به تحقق پیوست که این رقم در کشور به طور متوسط 8 تا 10 درصد بوده است.

شهبازی خطاب به مدیران و مسئولان استان با اشاره به برنامه ریزی دشمنان برای ایجاد فضای سنگین تبلیغاتی و روانی در کشور، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد در چنین فضایی با اهتمام ویژه ای نسبت به تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه باید تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات پرشور و بانشاط را در البرز اتخاذ کنیم، گفت: امید است با فعال شدن احزاب، گروه ها و تشکل های قانونی در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی، شاهد انتخاباتی با شکوه باشیم.

استاندار البرز افزود: باید جدا از تعصبات قومی و قبیله ای، نژادی و... درصدد انتخابی اصلح برای ورود به نهاد قانونگذاری کشور باشیم.

وی ادامه داد: ضرورت دارد به گونه ای برنامه ریزی و اقدام کنیم تا مردم اطیمنان حاصل کنند که از رای آنها بخوبی حفاظت و حراست می شود.

شهبازی گفت: با تمام توان و امکانات بدنبال ایجاد بسترهای امن و آرامی هستیم که انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان با فراغ بال و در چارچوب قانون به فعالیت بپردازند.

وی افزود: به تبعیت از سیاست های دولت تدبیر و امید از هیچ جریان و گرایش خاصی در انتخابات پیش رو حمایت نخواهیم کرد بلکه زمینه را برای فعالیت تمامی افکار و گرایش ها که در چارچوب قانون حرکت می کنند، فراهم می کنیم.

استاندار البرز اضافه کرد: بر این باور هستیم که با تمهیداتی که در راستای جلب مشارکت مردم در انتخابات اندیشیده می‌شود، بستر را برای رای مشروع و مقدس مردم آماده کنیم.

وی گفت: از هیات اجرایی انتخابات استان انتظار می رود در خصوص انتخاب افراد معتمد در شعبات اخذ رای دقت کافی را داشته باشند و افرادی بی طرف برای این امر گزینش شوند.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر