کد خبر: 764673 A

یک قاچاقچی با در اختیار گرفتن یک انبار متروکه، بالغ بر 45 هزار لیتر گازوئیل را انبار کرده بود.

به گزارش ایلنا در چند روز اخیر اتفاقات مختلفی در استان یزد رخ داده است از بازداشت فردی که گازوییل انبار می کرد تا کولبرهای مواد مخدر که پیاده عزم قاچاق حشیش داشتند.

کشف 45 هزار لیتر سوخت قاچاق در اشکذر

 فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر از کشف یک انبار دپو سوخت قاچاق و کشف 45 هزار لیتر گازوئیل خبر داد.

 سرهنگ "علیرضا خدائی" در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی و با توجه به اعلام خبری مبنی بر وجود یک انبار دپو سوخت قاچاق در شهرستان اشکذر، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به شناسایی محل موردنظر، ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی در بازرسی از این انبار، 45 هزار لیتر گازوئیل قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر ضمن اشاره به دستگیری یک متهم در این خصوص خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش این محموله را 5 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

دستگیری کولبرها با 50 کیلو حشیش

فرمانده انتظامی شهرستان مهریز، گفت: ماموران پلیس، 2 قاچاقچی که قصد انتقال 50 کیلو حشیش به صورت کولبری را داشتند، دستگیر کردند.

سرهنگ "حسین منصوری" گفت: روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "مهریز" هنگام گشت زنی و کنترل محورهای فرعی متوجه حضور 2 تن از سوداگران مرگ شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی در یک عملیات ضربتی هر 2 قاچاقچی را دستگیر و در بازرسی از وسایل همراه آنها 50 کیلو حشیش کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مهریز در خاتمه، گفت: قاچاقچیان قصد انتقال این محموله به صورت کوله باری به یزد را داشتند که در عملیات ماموران پلیس دستگیر و به دادسرا معرفی شدند.

کشف 176 کیلو تریاک در"خاتم"

 فرمانده انتظامی شهرستان "خاتم" از عملیات ضربتی ماموران پلیس این شهرستان و کشف 176 کیلو تریاک خبر داد.

، سرهنگ "غلامرضا کشوری" درباره این خبر گفت: مأموران پلیس شهرستان خاتم با انجام کار اطلاعاتی از ورود یک محموله مواد افیونی از جنوب کشور به این شهرستان مطلع و بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

کشوری ادامه داد: به همین منظور تیم‌هایی از ماموران پلیس تشکیل و ضمن شناسایی خودروی سمند حامل این محموله در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه آن را در محورهای فرعی، توقیف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاتم ضمن اشاره به دستگیری 2 سرنشین خودرو افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو 176 کیلو تریاک را کشف کردند.

وی خاطر نشان کرد: هر 2 سوداگر مرگ به دادسرا معرفی و با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.

قاچاق سوخت حوادث یزد پلیس یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر