کد خبر: 764607 A

با حضور مسئولان استانی؛

با حضور معاون سیاسی استاندار، نماینده مردم تایباد، باخرز، صالح آباد و تربت جام در مجلس، ائمه جمعه تشیع و تسنن، فرماندهان نظامی و انتظامی و اعضای شورای اداری شهرستان مراسم تکریم و معارفه فرماندار تایباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در تایباد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در این مراسم که در قالب شورای اداری برگزار شد گفت: مردم ایران در تمام حوزه‌ها به ویژه حوزه سیاسی روشنفکر هستند.

حسن جعفری به اهمیت وحدت و انسجام در مناطق تلفیقی اشاره کرد و افزود: یکی از اهداف ترسیمی دشمن دامن زدن به اختلافات قومی و مذهبی است مردم در شهرهای تلفیقی باید کنار یکدیگر با وحدت و انسجام مشترکات مذهبی و ملی خود را تقویت کنند.

وی مطرح کرد: راهبردمحوری، محرومیت‌زدایی و امانت‌داری از خصایص ویژه مدیر موفق است اگر مسولین خود را در قبال مردم موظف بدانند و بر پایه این سه اصل خدمت کنند هیچگاه دشمن به اهدافش نخواهد رسید.

جعفری تصریح کرد: خیلی از سران آمریکایی اعلام کرده‌اند جمهوری اسلامی ایران باید تسلیم شود و از حوزه قدرت کنار رود، از این رو رهبر فرزانه کشور آن را جنگ اراده معرفی کردند.

در ادامه این جلسه نماینده مردم تایباد، باخرز، صالح آباد و تربت جام در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: هیچ حکومتی بدون مردم بقا ندارد و اگر مسولین با یکدیگر همگام و هم‌نظر باشند خدمات بهتری ارائه خواهند کرد.

جلیل رحیمی جهان‌آبادی مسولیت را یک فرصت الهی دانست و افزود: در طول خدمت شرافتی راد فرماندار تایباد، 95 درصد جاده های اصلی آسفالت شده و بیشتر روستاها از نعمت آب شرب و گاز بهرمند شده اند.

وی بیان کرد: دوبانده شدن محور تایباد – تربت جام وعده قدیمی که به تصویب دولت رسیده و تاکنون عملیاتی نشده و با توجه به اینکه اعتبار 100 میلیارد تومانی برای آن تعریف شده اما از دولت تنها چشم شنیدیم و عملی ندیدیم.

رحیمی جهان آبادی تامین زمین بیمارستان جدید در این شهرستان مرزی را مشکل دیگر حل نشده از طرف دولت اعلام کرد و گفت: بیمارستان خاتم الانبیا(ص) با قدمت بیش از 40 سال بسیار فرسوده است و جوابگوی نیاز بیماران نیست امیدواریم این مشکل نیز به زودی رفع گردد.

در این مراسم طی حکمی از سوی رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی از زحمات بیش از 4 سال حسین شرافتی‌راد فرماندار شهرستان تایباد تقدیر شد و محسن سیاح به عنوان سرپرست فرمانداری این منطقه مرزی معرفی گردید. شرافتی‌راد مدت 1500 روز در قالب 50 ماه به عنوان فرماندار شهرستان تایباد بود و پس از این در سنگر مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری خراسان رضوی ایفای خدمت خواهد کرد.

مسولین استانی در بدو ورود به شهرستان تایباد برای زیارت به گلزار شهدا رفتند.

تربت جام خراسان رضوی شورای اداری فرماندار معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر