سرخط خبرها:
کد خبر: 764092 A

در دیدار مدیرعامل ایلنا با استاندار قم صورت گرفت؛

مدیرعامل خبرگزاری کار ایران (ایلنا) با حضور در دفتر استاندار قم، با وی دیدار و گفت وگو کرد؛ دیداری که طرفین در آن، بر ضرورت امیدبخشی هرچه بیشتر به جامعه تأکید کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، مسعود حیدری مدیرعامل خبرگزاری کار ایران (ایلنا) با حضور در دفتر دکتر بهرام سرمست استاندار قم، ضمن دیدار و گفت‌وگو با نماینده عالی دولت در این استان، اظهار داشت: خبرگزاری ایلنا بعنوان یکی از رسانه‌های مهم کشور، همواره سعی داشته استقلال خود را حفظ کند.

مدیرعامل خبرگزاری ایلنا خاطرنشان کرد: فعالیت‌های قابل توجه این خبرگزاری، در حوزه کارگری و پوشش اخبار این قشر عظیم جامعه ایران است و خوشبختانه شاهد تأثیرگذار بودن این اخبار در فضای جامعه کارگری هستیم.

حیدری اظهار داشت: اخبار قم به جهت شرایط خاص سیاسی و مرکزیت دینی و مذهبی، دارای اهمیت فراوان است و ما هم به آن توجه داریم.

وی گفت: در انعکاس همه اخبار و رویدادهای مختلف استانی، ملی و بین المللی در خبرگزاری ایلنا، سعی داریم موجبات ناامیدی مردم را فراهم نکرده و بالعکس امیدبخشی به جامعه داشته باشیم و قطعا با همین رویه، آمادگی کامل داریم تا نسبت به پوشش اخبار و رویدادهای استان قم و استانداری آن، همکاری لازم را داشته باشیم.

استاندار قم: خبرگزاری ایلنا رسانه‌ای اثرگذار است

استاندار قم نیز در این دیدار، ضمن تشکر از حضور مسعود حیدری مدیرعامل خبرگزاری ایلنا و اعلام آمادگی وی برای تعامل هرچه بیشتر این خبرگزاری با استانداری قم، گفت: فعالیت‌های خبرگزاری ایلنا به جهت این که توجه ویژه‌ای به اخبار بخش کارگری جامعه دارد، ارزشمند و اثرگذار است.

سرمست با بیان این که ضرورت امیدبخشی به جامعه توسط رسانه‌ها، بیش از هر زمان دیگری وجود دارد، گفت: برخی فکر می‌کنند باید حتما حادثه تلخی به وجود بیاید تا به انتشار خبر آن بپردازند در حالی که اتفاقات خوب را هم باید منتشر کرد تا مردم با دیدن آن اخبار، امیدوار شوند؛ برای مثال در حادثه سیل اخیر کشور، استان قم هم پتانسیل بسیار بالایی برای آسیب پذیری و درگیری با مشکلات داشت اما با تدابیر صورت گرفته، سیل اخیر در استان  قم کنترل شد و قطعا انعکاس این اخبار، مردم را نسبت به تصمیمات مدیران و خدمتگذاران‌شان، امیدوار می‌کند.

استاندار قم با تاکید بر اینکه مسئولان در همه رده‌ها باید ارتباط نزدیک با رسانه‌ها داشته باشند، گفت: شرط موفقیت در کارها آن است که با مردم در ارتباط باشیم و مسائل را با آنها در میان بگذاریم که این امر از طریق ارتباط با رسانه‌ها محقق خواهد شد.

سرمست گفت: از ابتدای دوران مسئولیت به عنوان استاندار قم و با توجه به حساسیت‌هایی که در این استان وجود دارد تلاش داشته‌ام تا با همه گروه‌ها تعامل خوبی داشته باشم و همین موضوع باعث شده تا مردم احساس رضایت کنند و مشکلات آنها نیز در زمان کوتاه مورد رسیدگی قرار گیرد.

دیدار مسعود حیدری مدیرعامل ایلنا با دکتر بهرام سرمست استاندار قم1 دیدار مسعود حیدری مدیرعامل ایلنا با دکتر بهرام سرمست استاندار قم2 دیدار مسعود حیدری مدیرعامل ایلنا با دکتر بهرام سرمست استاندار قم3 دیدار مسعود حیدری مدیرعامل ایلنا با دکتر بهرام سرمست استاندار قم4 دیدار مسعود حیدری مدیرعامل ایلنا با دکتر بهرام سرمست استاندار قم5 دیدار مسعود حیدری مدیرعامل ایلنا با دکتر بهرام سرمست استاندار قم6
استان قم خبرگزاری ایلنا استانداری قم صادق چهرقانی مسعود حیدری بهرام سرمست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر