کد خبر: 763557 A

معاون عمرانی استاندار یزد:

معاون عمرانی استاندار یزد از توزیع ماهیانه یک و نیم میلیون لیتر بنزین سوپر در جایگاه های استان یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن صادقیان با بیان اینکه برخی شهروندان یزدی انتقادی مبنی بر نبود بنزین سوپر در جایگاه‌های سوخت دارند، اظهار داشت: جایگاه داران هم در واکنش به گلایه مردم می‌گویند این بنزین هفته ای یک تا دو ماشین برای آنها فرستاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در دو ماه گذشته مصرف بنزین معمولی به شدت در کشور بالا رفته افزود: چند پالایشگاه هستند که بنزین سوپر را تولید می‌کنند، ولی با توجه به اینکه باید جوابگوی بنزین معمولی کشور باشند، آنها به سمت تولید و ذخیره بنزین معمولی روی آورده اند و تولید بنزین سوپر کاهش یافته است.

معاون عمرانی استاندار یزد با اشاره به تامین 70 درصدی بنزین سوپر در استان عنوان کرد: در آخرین نشستی که در شرکت پخش فرآورده های نفتی انجام گرفت مصوب شد با توجه به مصرف 2 میلیون لیتری بنزین سوپر در استان، ماهیانه نزدیک به یک و نیم میلیون لیتر (حدود 70 درصد) در استان توزیع شود.

وی با اشاره به لزوم تامین بنزین سوپر برای شهرستان ها بیان داشت: بنزین سوپر عمده جایگاه های سطح شهر تامین خواهد شد و در بین شهرستان ها به صورت دوره ای توزیع خواهد شد.

به گزارش ایلنا، از ابتدای سال جاری عرضه بنزین سوپر در سطح جایگاه های استان به شدت کاهش یافته و موجب انتقادات و گلایه های مردمی شده است.

یزد جایگاه سوخت بنزین سوپر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر