کد خبر: 763305 A

جعفری مطرح کرد:

معاون استاندار خراسان‌رضوی ضمن بیان اینکه معین‌های اقتصاد مقاومتی می‌توانند دغدغه‌های احزاب را در توده مردم برطرف کنند از آنها خواست کنار اقتصاد مقاومتی باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، حسن جعفری در اولین نشست هم‌اندیشی احزاب و گروه های سیاسی معتبر استان گفت: جلسات ما باید منتج به گفتمانی بشود که خدمت رسانی به مردم را بیشتر فراهم کند. با یک بررسی اجمالی مشخص می‌شود برای براندازی نظام ایران در جبهه عبری و عربی و در رأس آنها آمریکا اتحاد ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه دشمن برای دشمنی از تمام ابزارهای خود در حال استفاده است، اذعان کرد: خواهش من از احزاب این است که واقعیت‌های موجود از جمله محدودیت‌هایی که دشمن برای کشور ایجاد کرده را بیشتر بشناسند و سعی کنند با در نظر گرفتن این مسئله جلو بروند.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی ضمن بیان اینکه عملیات روانی دشمن بسیار شدید است، گفت: شما می‌بینید ترامپ در روز 19 خبر فریب و دروغ می‌دهد و کسی هم از او بازخواست نمی‌کند. 

جعفری خاطرنشان کرد: بنای ما بر این است که در همه حوزه‌ها از جمله انتخابات مر قانون را رعایت کنیم لذا در مسیر قانون حرکت خواهیم کرد و دغدغه‌ای هم نداریم لذا از عزیزان می‌خواهیم در این خصوص به ما کمک کنند اما درعین حال وقتی حزبی مبحثی را طرح می‌کند راهکار اجرایی آن را نیز بهتر است ارائه کند.

وی افزود: در حوزه کاری خودمان سعی می‌کنیم در راستای آمیزه‌های دینی اسلام حرکت کنیم و قطعا این مسئله در دستور کار ما خواهد بود. همچنین انتظار داریم منشور همدلی که پیش‌نویس آن آمده شده را احزاب در دستور کار خود قرار بدهند تا همه ما با تمام توان خود در خدمت نظام جمهوری اسلامی باشیم.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی ادامه داد: تفکر رزم‌حسینی منبعث از اقتصاد مقاومتی است و در همین راستا نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی برای اولین بار در استان ایجاد شد. انتظار داریم احزاب کنار اقتصاد مقاومتی باشند لذا اول خودشان این نهاد را بشناسند و در مرحله بعد آن را بشناسانند چون اگر این اتفاق بیفتد از تحریم نگران نخواهیم بود. به طور مثال وقتی یک حاشیه نشین که معضل ایجاد کرده است را با ایجاد شرایط لازم به روستای خودش برگردانیم چه نگرانی دیگر خواهیم داست.

وی افزود: اگر حزبی خوب فعالیت کند مردم به راحتی می‌توانند از آن استفاده کرده و آن را انتخاب کنند. لذا اگر احزاب راهکارها و راهبردهای خود را بهتر به مردم عرضه کنند مردم از آن استقبال خواهند کرد.

جعفری حضور احزاب استان در فضای مجازی را کمرنگ دانست و از آنها خواست که برای حضور در فضای مجازی یک طراحی ویژه تری را در دستور کار قرار دهند و از ظرفیت اطلاعرسانی این فضا بیشترین استفاده را ببرند.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی درباره انتخابات گفت: ما رای مردم را حق الناس می‌دانیم بنابراین برای دنیای دیگران آخرت خود را خراب نکرده و بر اساس قانون عمل خواهیم کرد.

وی با عنوان این نکته که وام‌دار هیچ کسی نیستیم و همه را به یک چشم می‌بینیم، افزود: در فضای مجازی سم پاشی شدیدی می‌شود که حضور مردم در انتخابات کمرنگ بشود اما با فهم و ادراک سیاسی بالای مردم اصلا نگران این  مسئله  نیستیم.

اقتصاد مقاومتی خدمت رسانی به مردم خراسان رضوی فضای مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر