کد خبر: 761388 A

نماینده مجلس مطر‌ح کرد:

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود قوانین به نسبت خوبی که در کشور وجود دارد، اما هیچکدام به طور کامل اجرایی نمی شود که لازم است تا مسئولان به تکالیف قانونی خودشان بیشتر توجه کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حمیده زرآبادی شامگاه پنجشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین که با حضور بابک دین پرست معاون وزیر کشور برگزار شد، افزود: در حوزه صنعت و کشاورزی استان به ترتیب 160 و 80 هزار اشتغال وجود دارد.

وی اظهار داشت : با وجود قوانین به نسبت خوبی که در کشور وجود دارد، اما هیچکدام به طور کامل اجرایی نمی شود که لازم است تا مسئولان به تکالیف قانونی خودشان بیشتر توجه کنند.

زرآبادی به تعدد برگزاری جلسات و کارگروه ها در استان اشاره کرد و گفت: با برگزاری جلسات پشت سرهم روند بررسی موضوعات به سمت کمی رفته و از کیفیت دور شده است که به نظرم باید در این جلسات از آمارپردازی دوری کرد.

وی به مشکل لغو معافیت های مالیاتی تا شعاع 120 کیلومتری برای قزوین اشاره کرد و یادآور شد: در استان های سمنان و قم این معافیت ها لحاظ شده و اکنون استان قزوین از شمول این قانون خارج است که نه تنها یک تبعیض آشکار در قبال صنایع استان محسوب می شود، بلکه شاهد نارضایتی سرمایه گذاران و تولیدکنندگان هستیم.

 

دین سرمایه گذاران قانون قم استان ها رونق تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر