کد خبر: 761387 A

مدیرعامل شرکت شهرک های استان قزوین عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت شهرک های استان قزوین اظهار کرد: 900 واحد تولیدی در استان وجود دارد که 673 واحد در حال فعالیت و 227 واحد غیرفعال است

 به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان قزوین، در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد بیان کرد: شرکت شهرک‌ها بستر مناسبی برای جذب سرمایه گذاران است.

وی گفت: در حال حاضر 20 ناحیه صنعتی در استان وجود دارد که 15 ناحیه صنعتی در بخش دولتی و 5 ناحیه در بخش خصوصی اداره می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های استان قزوین اظهار کرد: 900 واحد فعال در استان وجود دارد که 673 واحد در حال فعالیت و 227 واحد غیرفعال است و در میزان سرمایه گذاری قراردادها شهرک های صنعتی کاسپین، خرمدشت و لیا رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص داده اند.

خانپور عنوان کرد: 19 سرمایه گذار خارجی از کشورهای اروپایی و آسیایی  و نیز 20 واحد دانش بنیان در استان وجود دارند و شرکت شهرک ها از جذب سرمایه گذاران در شرکت های دانش بنیان و شهرک ها استقبال می کنیم.

وی افزود: قابلیت خودکفایی، جذب واردات و ساماندهی لکه های صنعتی از  اولویت های ما در سال جاری است.

خانپور گفت: اجرای ماده 81، اجرای بند شعاع 120 کیلومتری، پذیرش دفترچه شهرک ها به صورت رسمی از درخواست های شرکت شهرک های صنعتی استان است.

 

استان قزوین سرمایه گذاران کشورهای اروپایی واردات بخش دولتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر