کد خبر: 761351 A

فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد:

فرمانده انتظامی قزوین از دستگیری سارقان تجهیزات پزشکی خبر داد و گفت: این افراد اقدام به سرقت 2 دستگاه بیمارستانی کرده بودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ مهدی حاجیان افزود: در پی ارجاع یک پرونده به پلیس آگاهی شهرستان البرز مبنی برسرقت تجهیزات پزشکی از بیمارستان رحیمیان، بلافاصله موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی واطلاعاتی و تحقیقات لازم هویت یکی از سارقان سابقه دار را شناسایی و هنگامی که قصد فروش تجهیزات پزشکی در تهران را داشت در یک اقدام ضربتی دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

وی اضافه کرد: متهم در بازجویی فنی پلیس به همدستی2 سارق دیگر در این سرقت اعتراف کرد که با اقدامات انجام گرفته آنان در استان قزوین و تهران دستگیر و به بزه انتسابی و مشارکت در سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ حاجیان با اشاره به ارزش 15میلیاردی تجهیزات به سرقت رفته از سوی کارشناسان بیمارستان تصریح کرد : متهمان با تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضائی با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان و اموال سرقتی به صورت صحیح و سالم تحویل بیمارستان شد.

استان قزوین پلیس آگاهی سرقت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر