کد خبر: 761258 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد قزوین مطرح کرد:

مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان قزوین گفت: شهرداری و ادارات مختلف اگر بخواهند موفق عمل کنند نخست باید به مباحث فرهنگی توجه کرده و سپس به مسائل عمرانی بپردازند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حجت‌الاسلام سیدمهدی حسینی در دیدار مصطفی جولاده‌نیکو دبیر حزب اسلامی کار استان قزوین، سیدجمال خضری دبیر حزب اراده ملت استان قزوین و اعضای این دو حزب اظهار کرد: نیت و تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین این است که به اقتضای انقلاب و طبق تاکیدات مقام معظم رهبری و دولت اتحاد را در اولویت قرار دهد.

وی به وجود دشمنان قسم یاد کرده نظام اسلامی اشاره کرد و افزود:  در حال حاضر حدود 300 کانال از بیرون کشور علیه جوانان و نظام برنامه دارند و حدود 70 فرقه انحرافی هم در داخل کشور درصدد اختلاف‌افکنی در زمینه‌های مختلف هستند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین ادامه داد: با توجه به اختلاف‌افکنی دشمنان علیه جوانان وانقلاب، لازم است انجام فعالیت‌های فرهنگی به طور عمده گسترش یابد و از تجارب احزاب برای امور فرهنگی کمک گرفته ‌شود.

ارشاد ح

حسینی اضافه کرد: سیاست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین این است که بسترهای فرهنگی را در همه جا فراهم کند این در حالی است که مباحث فرهنگی در جاهایی مغفول مانده است.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری و ادارات مختلف اگر بخواهند موفق عمل کنند نخست باید به مباحث فرهنگی توجه کرده و سپس به مسائل عمرانی بپردازند؛ رها کردن مباحث فرهنگی آسیب است و می‌طلبد در ارتقای فرهنگ مردم گام برداشت.

این مسئول تصریح کرد: هر برگی از تاریخ را که ورق می‌زنیم در زمینه‌های مختلف جایگاه خوبی داشته‌ایم و باید تلاش کنیم در حوزه فرهنگ فعالیت‌های چشمگیر و مثمرثمری داشته باشیم.

 

استان قزوین انقلاب شهرداری فرهنگ و ارشاد سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر