کد خبر: 760443 A

در تهران رخ داد ؛

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فرد اسیدپاش ۳۵ ساله خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه "علی ولی‌پور گودرزی" ضمن تایید این خبر گفت: در یازدهم اردیبهشت ماه امسال طی تماس خانمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام داشت: همسرش اقدام به اسیدپاشی به صورت وی کرده و متواری شده است که پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۳۸ جنت آباد به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی بیان داشت: شاکی با حضور در اداره ۱۶ پلیس آگاهی به کارآگاهان، گفت: در ساعت ۲۱ یازدهم اردیبهشت ماه امسال با همسرم " یاسر " در منزل در حال صحبت بودیم و از آنجا که با هم بر سر یکسری موضوعات اختلاف شدید داشتیم،  آن شب هم گفت‌وگوی ما منجر به مشاجره شد که همسرم اقدام به پاشیدن اسید به صورتم کرد که به همین دلیل دچار مصدومیت از ناحیه صورت و دست شدم. همسرم بعد از این اتفاق بلافاصله از منزل متواری شد.
 
شاکی در ادامه اظهارات خود افزود: همسرش بیکار است و چندین سال است که به مواد مخدر شیشه نیز اعتیاد دارد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از شنیدن اظهارات شاکی با بررسی بانک اطلاعات پلیس مشخص شد یاسر دارای سابقه کیفری در خصوص مواد مخدر است. طی اقدامات پلیسی محل تردد وی در محدوده خیابان، ولی عصر شناسایی شد و با هماهنگی مقام قضایی متهم در تاریخ شانزدهم اردیبهشت ماه طی یک اقدام غافلگیرانه دستگیرشد.
 
وی عنوان کرد: در تحقیقات پلیسی متهم به کارآگاهان، اظهار داشت: مدت یکسال است با شاکی ازدواج کرده‌ام و از چند روز قبل اسید تهیه کرده بودم که ناگهان با همسرم وارد مشاجره شدم که در همین هنگام اقدام به اسیدپاشی به صورت وی کردم و متواری شدم.
 
متهم در توصیف شرایط خانوادگی‌اش، گفت: به دلیل اختلاف شدید و بیکاری و اعتیاد به مواد مخدر همیشه با همسرم درگیر بودم.

معاون مبارزه جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به اسیدپاشی، متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

ازدواج بیکاری پلیس آگاهی تهران بزرگ مواد مخدر ولی عصر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر