کد خبر: 759857 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خبر داد:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف ۳۷ کیلوگرم هروئین از مخفیگاه زوج جوان خبرداد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد بخشنده میزان اظهار داشت: در پی کسب خبری از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران، در خصوص فعالیت یک زوج قاچاقچی در محدوده‌های غرب تهران و استان تهران، تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت وارد عمل شدند.
 
این مقام انتظامی عنوان داشت: در تحقیقات فنی و تخصصی انجام شده از سوی ماموران این یگان مشخص شد که مردی به نام حسن ۴۷ ساله به همراه همسر ۴۰ ساله‌اش، ضمن قاچاق ۳۷ کیلوگرم هروئین به شهر تهران، اقدام به توزیع این مواد در محدوده‌های غرب، جنوب غرب تهران و استان تهران می‌کند.
 
وی افزود: در تحقیقات تکمیلی هر ۲ زوج قاچاقچی و مخفیگاه آن‌ها شناسایی و پس از هماهنگی از سوی مرجع قضایی و با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران، طی یک عملیات مشترک، موفق به دستگیری این متهمان در مخفیگاهشان شدند.
 
سرهنگ بخشنده، تصریح کرد: در این عملیات که در شهرک صاحب الزمان (عج) واقع در محدوده جنوب غرب تهران انجام شده هر ۲ متهم این پرونده دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها ۳۷ کیلوگرم هروئین که در بسته‌های مختلف جاسازی شده بود، کشف شد.
 
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان با اشاره به این که در حال حاضر هر دو به جرایم خود مبنی بر قاچاق و توزیع مواد مخدر اعتراف کرده اند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر متهمان برای تحقیقات بیشتر پیرامون شناسایی سایر همدستانشان در اختیار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار دارند.

پایتخت پلیس مبارزه با مواد مخدر رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مواد مخدر جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر