کد خبر: 759520 A

پیروزبخت تاکید کرد:

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: با توجه به نامگذاری رونق تولید در سال‌جاری، قطعا این مهم باید در سیاست استانداردسازی لحاظ شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نیره پیروزبخت در حاشیه جلسه دیدار با روسا و مدیران انجمن‌های صنفی کشور در جمع خبرنگاران، گفت: با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد در ایران ترجیح داده شد با انجمن های صنعتی و تولیدی با سه هدف برنامه داشته باشیم.

وی افزود: بحث اجرای جدید قانون، مورد تاکید است چراکه قانونگذار توقع کلی دارد نظام استاندارد در همه واحدهای تولیدی و اجرایی پیاده شود.

پیروزبخت تصریح کرد: با توجه به نامگذاری رونق تولید در سال جاری، قطعا این مهم باید در سیاست استاندارد سازی لحاظ شود لذا برای کمک واحدهای تولیدی، حمایت لازم صورت می گیرد.

وی به سومین هدف اشاره کرد و اظهار داشت : با توجه به تحریم ظالمانه لازم است اقتصاد مقاومتی پیاده شود تا فشار اقتصادی، خدشه‌ای به کیان کشور وارد نکند و در این راستا سازمان ملی استاندارد توسعه پوشش استاتدارد سازی را در همه محصولات داخلی، جدی دنبال می کند.

این مقام مسئول، اذعان داشت : در حوزه های مختلف این اهداف دسته بندی می شود و مقرر شده در تجدید نظر استاتدارد با مبنای تکنولوژی روز از نظرات همه جانبه استفاده شود.

پیروزبخت گفت: برای حل مشکلات انجمن ها، قدم های موثری برداشته شده و اعلام کردیم با سه بسته حمایتی در راستای تولید داخلی به اقتصاد و رونق تولید کمک شود.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با عنوان اینکه این حمایت، مورد تایید استاندارد است، گفت: کارگروه های تخصصی با مدیریت مدیران تخصصی سازمان، تشکیل شده که به صورت مرتب جلساتی را برگزار کنند و ماحصل تصمیمات با حضور 60 انجمن در جلسات آتی مطرح و مشکلات آنها برطرف شود.

نیره پیروزبخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر