سرخط خبرها:
کد خبر: 759302 A

در سیستان و بلوچستان رخ داد؛

شهردار چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: رئیس گشت اراضی شهرداری چابهار توسط افراد ناشناس با سلاح گرم به قتل رسید.

به گزارش ایلنا، محمد یونس حقانی شهردار چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان اظهار کرد: رئیس گشت اراضی این شهرداری حین گشت زنی و ماموریت توسط افراد ناشناس زخمی و به بیمارستان منتقل شد، ولی به سبب شدت جراحت‌های وارده جان باخت.
 
وی با محکوم کردن این حادثه ناگوار بیان کرد: مرحوم محمدی از نیرو‌های جسور و کاری شهرداری بود که امیدواریم افراد مسلح حمله کننده به این کارمند وظیفه شناس توسط مسئولان قضایی و امنیتی دستگیر شوند و به سزای اعمال شان برسند.
 
شهردار چابهار ادامه داد: هماهنگی و پیگیری لازم با مسئولان امنیتی و قضایی انجام شده و شورای تامین شهرستان چابهار پیگیر این موضوع است.
 
سرپرست فرمانداری چابهار نیز با تایید کشه شدن رئیس گشت اراضی شهرداری توسط افراد مسلح ناشناس خواستار پیگیری و دستگیری قاتل یا قاتلان مرحوم محمدی شد.
 
رحمدل بامری افزود: نیرو‌های نظامی و انتظامی و امنیتی باید با سارقان مسلح در شهرستان چابهار برخورد کنند تا شاهد چنین حوادث ناراحت کننده نباشیم.
 
محمدی بیش از ۶ سال سابقه فعالیت در شهرداری چابهار دارد که تاکنون در قسمت‌های عمرانی، دبیر ستاد بازآفرینی بافت فرسوده شهری و گشت اراضی شهرداری مشغول به خدمت بوده است.
 
پیکر مرحوم محمدی پس از تشیع امروز یکشنبه از طریق فرودگاه کنارک به تهران و سپس به شهرستان قائمشهر استان مازندران محل سکونتش منتقل شد.

بیمارستان سیستان و بلوچستان شهرداری قتل چابهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر