کد خبر: 759011 A

سنجری مطرح کرد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: بحث امنیت شغلی و معیشت کارگران یکی از دغدغه های اصلی جامعه کارگری است و اجرای شعار سال می تواند ما را در این مسیر به هدف اصلی خود برساند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمد سنجری در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس گفت :جامعه کارگری موثرترین قشر در توسعه اقتصادی و پیشگام در عرصه اقتصادی و خط مقدم همه عرصه ها است و خلاقیت، تعهد، پشتکار و ولایت مداری جزو ویژگی های این قشر است.

سنجری جامعه کارگری را از وفادارترین افراد به انقلاب و نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: کارگران همیشه و در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی حضور داشته و در دفاع از ارزش ها همیشه پیشگام و پیش قدم بوده اند و این یک افتخار بزرگ برای جامعه کارگری است.

سنجری صیانت از نیروی کار و پیشگیری از حوادث ناشی از کار ، تکریم ارباب رجوع ، هم افزایی و بهره گیری از پتانسیل های بالقوه استان را از مهم‌ترین اهداف این اداره کل برشمرد و عنوان داشت:  ما دو هدف بزرگ را که شامل حفظ اشتغال موجود و تثبیت اشتغال و ایجاد اشتغال جدید و تکمیل ظرفیت ها در بنگاه تولیدی که ترویج یک ارزش است را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

انقلاب انقلاب و نظام جامعه خراسان رضوی کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر