کد خبر: 758867 A

در هفته گذشته انجام شد؛

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز، گفت: نجاتگران این جمعیت طی ۱۷ عملیات امداد و نجات و امدادرسانی به ۶۳ نفر در محورهای مو‌اصلاتی و ارتفاعات این استان، در خدمت هموطنان خود بودند.

به گزارش ایلنا، محمدحسین وطنی در جمع خبرنگاران گفت: در مرکز کنترل عملیات امداد و نجات هلال احمر استان البرز از تاریخ ۷  الی ۱۳ اردیبهشت ماه نجاتگران البرزی در ۱۷ مورد عملیات ، امدادرسانی کرده اند.

وی افزود: از این تعداد ۱۳ مورد حوادث جاده ای، ۳مورد کوهستان و ۱ نفر‌ صنعتی و کارگاهی بوده است.      

وطنی اظهار داشت: در عملیات های اخیر به ۶۳ نفر آسیب دیده از حوادث، خدمات امدادی ارائه شد که از این میان سهم حوادث جاده ای با ۵۲ نفر، کوهستان ۱۱ نفر و صنعتی و کارگاهی با ۱ نفر مصدوم همراه بود.

وی افزود: عوامل عملیاتی جمعیت هلال احمر استان به ۴ نفر از مصدومان این حوادث، خدمات درمان سرپایی ارائه شد و همچنین ۱۱ نفر از مصدومان نیز جهت تکمیل چرخه بهبودی، به نزدیک ترین مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز در پایان نیز گفت: در جریان عملیات های امداد و نجات این هفته، ۲۱ تیم عملیاتی با استعداد۵۸  نفر نیروی کادر و داوطلب و با پشتیبانی ۱۵ دستگاه آمبولانس، به ارائه خدمات امداد و نجات به هموطنان و مسافران سطح استان پرداختند.

 

استان البرز جمعیت هلال احمر البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر