کد خبر: 758421 A

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس:

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش امروزه کارکردهای مختلفی از جمله حفظ وحدت و انسجام ملی، ایجاد نشاط و تندرستی دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین،داوود محمدی نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی نیز در این همایش گفت: با تخصیص 27 صدم مالیات بر ارزش افزوده به ورزش شاهد رشد 15 هزار میلیارد ریالی اعتبارات این حوزه بوده‌ایم.

وی اظهار داشت: با افزایش 70 درصد سهم ورزش در اعتبارات، احداث 20 سالن ورزشی در استان در دستور کار قرار دارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورزش امروزه کارکردهای مختلفی از جمله حفظ وحدت و انسجام ملی، ایجاد نشاط و تندرسی و ...دارد،افزود: اهمیت این حوزه به گونه ای است که باید شاهد تقویت روزافزون ورزش در جامعه باشیم.

سیده‌حمیده زرآبادی دیگر نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: افزود: این آمار قابل توجه و نگران کننده بوده و زنگ خطری برای ابتلا به انواع بیماری ها به شمار می رود.

وی اظهار داشت: ایجاد اماکن مناسب از جمله در بوستان ها و مکان های عمومی و برگزاری همایش‌های پیاده روی خانواده به شکل مستمر و در طول ایام مختلف سال می تواند شهروندان را به انجام ورزش همگانی ترغیب کرده و کم تحرکی آنان را از بین ببرد.

نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: توزیع امکانات ورزشی باید عادلانه بوده و نواحی منفصل شهری نیز باید از فضاها و تجهیزات لازم در این خصوص برخوردار شوند.

 

پیاده روی خانواده کمیسیون اصل ۹۰ مالیات بر ارزش افزوده مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر