کد خبر: 758411 A

معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: نرم افزار اطلاع رسانی خاموشی‌ها در قزوین راه اندازی شده و شهروندان می توانند با نصب آن بر روی تلفن همراه خود از برنامه قطعی برق مطلع شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، یوسف اینانلو گفت: این سامانه به منظور رفاه حال مشترکان برق راه اندازی شده و آنها می‌توانند با مراجعه به سایت این شرکت به نشانی Qazvin-ed.co.ir نرم افزار اطلاع‌رسانی خاموشی ها را دریافت و بر روی تبلت یا گوشی های دارای سیستم عامل اندروید نصب کنند.

وی اضافه کرد: در این نرم افزار مشترکان می‌توانند به ثبت هشت اشتراک با شماره شناسایی و شماره پرونده کنتور اقدام کرده و برای هر یک از این اشتراک ها امکان اعلام خاموشی و قطعی برق را دریافت کنند.

اینانلو همچنین اظهار داشت: روش کار به این شکل است که در صورت بروز خاموشی با برنامه ریزی قبلی یا بدون آن در محدوده اشتراک های ثبت شده به مشترک اطلاع رسانی خواهد شد.

معاونت بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین یادآور شد: مشترکان می‌توانند علاوه بر این سامانه با مراجعه به سایت این شرکت در بخش خدمات الکترونیکی ثبت نام کرده و اطلاعات خاموشی ها را از طریق پیامک دریافت کنند.

 

استان قزوین برق تلفن همراه سیستم عامل نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر