کد خبر: 758160 A

دبیر اتاق تعاون استان قم مطرح کرد؛

دبیر اتاق تعاون استان قم گفت: سیاست‌گذاری‌های دولت‌مردان در قوه مقننه و قوه مجریه در قوانین، بدون حضور نمایندگان تعاونی کارگران و جامعه کارگری از جمله دغدغه های اصلی جامعه کارگری و کارفرمایان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، محمدتقی حاج‌ابراهیمی، چهارشنبه شب در همایش بزرگداشت مقام کارگر که با حضور پرشور کارگران و جمعی از مسئولان در تالار اجتماعات شهرداری قم برگزار شد، اظهار داشت: با وجود این که در کشورمان، قانون خوب کم نیست، اما متاسفانه عمل به آن، به درستی صورت نمی‌گیرد.

دبیر اتاق تعاون استان قم با بیان این که سیاست‌گذاری‌های دولت‌مردان در قوه مقننه و قوه مجریه در قوانین بدون حضور نمایندگان تعاونی کارگران و جامعه کارگری از جمله دغدغه های اصلی جامعه کارگری و کارفرمایان است، گفت: ما از مسئولین حاکمیتی درخواست داریم که در سیاست‌گذاری، نظارت و پشتیبانی توجه بیشتری داشته باشند و امور تصدی‌گری را به تشکل‌های مردمی بسپارند.

حاج‌ابراهیمی با بیان این که در حال حاضر وضعیت معیشتی مردم از حالت زندگانی به زنده‌مانی رسیده‌است، گفت: این وضع برای کشوری که ثروت خدادادی و نیروی جوان و پای کار دارد قابل قبول نیست؛ این وضع معیشتی در شان چنین ملتی نیست و باید تدبیری برای برون رفت از مشکلات اقتصادی با تکیه بر ظرفیت های داخلی اندیشیده شود.

دبیر اتاق تعاون استان قم با بیان این که رهبر انقلاب، سال جاری را به نام رونق تولید نام گذاری کرده است، گفت: در چنین سالی، ما انتظار داریم مسئولان حاکمیتی و دستگاه قضایی با قاچاق کالا برخورد جدی داشته باشند.

استان قم کارگران قم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم اتاق تعاون استان قم محمدتقی حاج ابراهیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر