کد خبر: 757344 A

عباس رضایی خبر داد:

استاندار اصفهان در مجمع نمایندگان استان تاکید کرد: باید از فرصت تحریم ها در جهت رونق تولید و اشتغال استفاده کرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباس رضایی در جلسه مجمع نمایندگان استان در شهرستان فلاورجان، اظهارداشت: تحریم ها و حوادث طبیعی فرصت است و باید از این فرصت ها در جهت رونق تولید و اشتغال بیشتر استفاده کرد، چراکه این هنر مدیریت است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه مشکلات واحدهای تولیدی برای طرح در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید باید احصا شود تصریح کرد: برخی از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در استان از طریق کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مرتفع خواهد شد و برخی نیز برای پیگیری بیشتر مسئولان کشوری منعکس می شود.

رضایی با بیان اینکه با همت، هماهنگی و همدلی بسیاری از مسائل و مشکلات حل و فصل خواهد شد، افزود: باید از امکانات موجود حداکثر استفاده را برای اشتغال و رونق تولید داشته باشیم.

رضایی با تاکید بر اینکه در واگذاری زمین به واحدهای تولیدی؛ صنعتی و دیگر بخش‌ها توجه لازم صورت گیرد، افزود: باید در راستای اختصاص تسهیلات بانکی برای آبیاری قطره‌ای تلاش شود تا از کشت غرقابی جلوگیری بعمل آید.

وی با بیان اینکه برخی مشکلات مزمن شده و باید همت و اراده لازم برای رفع این مشکلات وجود داشته باشد، افزود: با توجه به تحریم های موجود باید انتظارات خود را معقول کنیم تا بتوانیم به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

اشتغال اصفهان زمین تحریم ها مشکلات واحدهای تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر