کد خبر: 756987 A

مدیر آموزش و پرورش کاشمر خبرداد:

مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: دو دانش‌آموزان دختر مقطع ابتدایی در حین آموزش آشپزی روز گذشته دچار سوختگی با روغن شدند.

به گزارش ایلنا، علی‌طاهریان گفت: با توجه به این که آموزش در مدارس ابتدایی به صورت مهارت محور است و دانش‌آموزان مهارت‌های مختلف را فرا می‎گیرند، این دانش‌آموزان در حال فراگیری آموزش آشپزی بودند که این اتفاق رخ داد.

وی ادامه داد: در این اتفاق پای دو نفر از دانش آموزان دچار سوختگی سطحی شده که بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان منتقل شده و به صورت سرپایی پانسمان و مداوا شدند.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر بیان کرد: این حادثه در داخل حیاط مدرسه و در فضای باز زمانی که معلم و دانش آموزان در حال تهیه غذا بودند، رخ داد که به دلیل ریختن ظرف روغن دچار سوختگی سطحی شدند؛ البته ظرف روغن داغ نبوده، اما با این وجود باز هم این دانش‌آموزان به بیمارستان منتقل شدند.

وی گفت: آموزش‌های مدارس دخترانه با پسرانه متفاوت است؛ در این برنامه دانش‌آموزان در حال آشنایی با پخت غذای ساده و ایمنی در آشپزی بودند که متاسفانه این اتفاق رخ داده است.

در همین خصوص معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کاشمر حال این دو دانش آموز دختر را مساعد اعلام کرد.

در ادامه رئیس مرکز اورژانس شهرستان کاشمر گفت: این حادثه در ساعت ۱۱.۲۷ دقیقه روز گذشته به اورژانس ۱۱۵ اعلام شده و بلافاصله آمبولانس به محل اعزام شد.

احسان مالکی عنوان کرد: سوختگی سطحی، از نوع درجه دو و در حد ۱۲ تا ۱۵ درصد بوده و در این اتفاق دست و پای دو دانش آموز دچار سوختگی شده که برای مداوا به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر منتقل شدند

آموزش و پرورش دانش آموز دانش آموزان مدارس دخترانه مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر