کد خبر: 756875 A

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بوئین زهرا حمله و آسیب به خودروی علیرضا افتخاری (خواننده) در جاده ساوه بویین زهرا را توسط عده‌ای ناشناس تکذیب کرد.

 مصطفی آقاعلی (معاون فرماندار بوئین زهرا) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص حمله به خودروی علیرضا افتخاری توسط اشخاص ناشناس بیان کرد: بنا بر اخبار واصله از نیروی انتظامی در ساعت 13:30 امروز -دوشنبه 9 اردیبهشت ماه- دقیقه امروز در جاده بوئین‌زهرا -ساوه یک دستگاه خودوری تویوتای کمری، به رانندگی علیرضا افتخاری خواننده کشور از یک خودروی سواری ریو به رانندگی حسن افشار از سمت راست سبقت می‌گیرد که این امر موجب اعتراض راننده ریو می‌شود.

وی گفت: بعد از طی سه کیلومتر و مسیر سه راهی آراسنج، راننده تویوتای کمری با خودروی خود جلوی خودروی ریو پیچیده و درگیری لفظی بین دو راننده شکل می‌گیرد که بعد از تجمع مردم و تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیس با حضور نیروی انتظامی مشاجره لفظی دو طرف خاتمه می‌پذیرد.

آقاعلی اظهار کرد: در این مشاجره هیچ گونه صدمه به خودروی دوطرف و راننده‌ها وارد نمی‌شود و اهالی تجمع‌کننده نیز به محض شناخت این خواننده  با احترام با وی برخورد می‌کنند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس استان قزوین نیز  در این باره توضیحاتی  داد که بخشی از آن به این شرح است: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، علیرضا افتخاری ساعت 13:30 پس از اتمام برنامه کنسرت خود در شهرستان تاکستان حین برگشت به سمت تهران از سمت راست خودرو سواری ریو سبقت گرفته که این امر مورد اعتراض قرار می‌گیرد.

پس از توقف خودروها، طرفین با یکدیگر درگیر شده که در این هنگام ضربه‌ای از سوی یکی از طرفین دعوا به صورت این خواننده اصابت می‌کند که این امر به مصدومیت جزئی در ناحیه صورت وی، منجر می‌شود.

پس از این اتفاق، با حضور پلیس در محل درگیری و نیز اظهار رضایت طرفین، نزاع خاتمه می‌یابد.

زهرا علیرضا افتخاری فرماندار معاون بوئین زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر