کد خبر: 756681 A

رئیس کل دادگستری یزد:

رئیس کل دادگستری یزد گفت: اگر در جنگ تحمیلی نیروی نظامی کشور با سلاح گرم به دفاع از کیان ملت پرداخت در جنگ اقتصادی حاضر، کارگران و کارآفرینان در خط مقدم جهاد هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا حبیبی در آیین تکریم و معارفه رئیس  دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافق، اظهار داشت: برای حمایت از قشر کارگری قانون کار تصویب شده است که اگر چه نیاز به اصلاح در آن احساس می گردد، اما همه مطالبات قشر کارگری در آن دیده شده است و هر کس می تواند تمام مطالبات خود را در چارچوب قانون پیگیری کند.

این مقام قضایی به بعضی از افراد که در پی برخی امیال شخصی و یا تسویه حساب های صنفی در پی مقاصد خود و سوء استفاده از موقعیت های خاص هستند هشدار داد و تأکید کرد: تمام مسائل و حواشی با دقت توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در حال رصد است و عواقب هرگونه اقدام غیر قانونی و خلاف عرف به مرتکبان برخواهد گشت.

به گزارش ایلنا، در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های حجت الاسلام سید سعید شاهدی، محمدسجاد اعتباری دادستان سابق این شهرستان به عنوان رئیس جدید دادگستری معرفی شد و چمران بهارلویی نیز به عنوان دادستان عمومی و انقلاب بافق معارفه شد.

 

یزد کارگران جنگ اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر