کد خبر: 756221 A

محمد درافشانی خبر داد:

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی- ورزشی شهرداری قزوین گفت: جشنواره آسمان رنگارنگ پنجشنبه هفته جاری در بوستان ملی باراجین برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد درافشانی با اعلام این خبر اظهار داشت: جشنواره آسمان رنگارنگ (پرواز بادبادک ها) به مناسبت گرامیداشت روز شوراها، هفته معلم و سلامت 12 اردیبهشت ماه ساعت 16 در سینمای تابستانی فدک واقع در بوستان ملی باراجین برگزار خواهد شد.

این مسئول فرهنگی با اشاره به دستور کار شهرداری قزوین در خصوص ترویج ورزش های همگانی، تاکید کرد: در همین راستا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین با هدف ایجاد تحرک، نشاط و حس با هم بودن خانواده ها اقدام به برگزاری این جشنواره کرده است.

درافشانی خاطرنشان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین همواره در تلاشند تا با برگزاری برنامه های ورزشی و جشنواره های شهروندی میزان مشارکت مردم را افزایش داده و گام های اساسی را برای ارتقای سطح سلامت شهروندان بردارند.

درافشانی اضافه کرد: این سازمان همچنین به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی برنامه های متنوعی را برای سال 98 تدوین کرده و در همین راستا چند برنامه در اردیبهشت ماه برگزار می شود.

 

ارتقای سطح خانواده شور و نشاط شهرداری هفته معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر