کد خبر: 755545 A

صبح امروز انجام شد؛

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با همراهی استاندار البرز از موسسه سرم سازی رازی دیدن کرد.

به گزارش ایلنا، جمشید انصاری با همراهی عزیزاله شهبازی، استاندار البرز صبح امروز از بخش های مختلف موسسه سرم سازی رازی دیدن کرد.

معاون رئیس جمهور در این بازدید از موسسه رازی به عنوان یکی از مهمترین مراکز تحقیقاتی کشور یاد کرد که نقش بسزایی در تامین سلامت انسان و دام دارد.

وی گفت: این دست مجموعه‌ها باید هم در حوزه نیروی انسانی و هم در زمینه به روزسازی تجهیزات و امکاناتی تقویت شود تا دستاوردهای مثبت آن روز به روز بیشتر شود.

جمشید انصاری ادامه داد: در طول این بازدید در جریان مسائل این مرکز قرار گرفتیم و آمادگی داریم که حمایت‌های لازم به خصوص در حوزه تامین نیروی انسانی را صورت دهیم.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به چگونگی استفاده از ظرفیت نخبگان گفت: چیزی به نام استخدام نخبگان نداریم و چارت به کارگیری آنان نیز بر مبنای عدالت استخدامی برای همه داوطلبان انجام می‌شود.

انصاری ابراز کرد: البته نخبگان به دلایل استعداد و توانمندی‌هایی که دارند؛ فرصت بیشتری برای جذب و به کارگیری در آزمون‌های استخدامی نصیبشان می‌شود.

این مسئول با اشاره به سهم دولت از بازار اشتغال خاطر نشان کرد: حدود ۱۵ درصد از نیروی کار کشور در بخش عمومی شامل دستگاه‌های دولتی و نیروی مسلح است.

وی گفت:  از حدود ۲۳ میلیون نفر نیروی کار کشور حدود سه میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در بخش عمومی مشغول به کار هستند.

 

معاون رییس جمهور موسسه رازی استاندار البرز،
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر