کد خبر: 753784 A

استاندار البرز :

نماینده عالی دولت در استان البرز با تاکید بر پایان وعده پروژه همت در زمان مقرر گفت: باید وعده های دولت در سطوح مختلف را با تعصب ویژه ای دنبال کنیم از این رو بر اساس تعهد وزیر راه و شهرسازی ضرورت دارد پروژه همت در موعد مقرر تکمیل شود.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی  در جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه ادامه همت، افزود: درحضور رسانه ها وعده اتمام این پروژه در نیمه اول  ۹۸ داده شده بود.

وی ادامه داد: با حضور مسئولان وزرات راه و شهرسازی بارها این پروژه مهم مورد بازدید قرار گرفته و وعده تکمیل آن در نهایت به نیمه اول سال ۹۸ موکول شده است.

وی با عنوان اینکه اتمام این پروژه مهم در هیات دولت اعلام شده است، افزود: بحث معارضان پروژه که مطرح شده از مسئولان ذیربط از جمله فرماندار کرج پیگیری شده باید موانع اتمام آن در زمان مقرر هر چه سریعتر اعلام شود.

وی گفت: این پروژه از اهمیت بالایی برای کشور برخوردار است، پروژه های بزرگتری در کشور در مدت کمتری به اتمام رسیده بنابراین باید وعده داده شده برای زیر بار ترافیک رفتن پروژه ادامه همت در نیمه اول امسال عملی شود.

وی تاکید کرد:تا زمان مقرر یعنی تیرماه جاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز هر ۱۵ روز یک بار باید با بازدید های میدانی پیگیری لازم را از روند تکمیل کار داشته باشد.

وی یادآورشد:پروژه ادامه همت از مطالبات رئیس جمهوری در روز معارفه استاندار البرز است و این پروژه با بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز به لحاظ اعتباری رفع موانع شد.

شهبازی خاطرنشان کرد: باید طی مکاتباتی با شرکت ساخت راه‌های کشور نسبت به حل و فصل ۱۲ میلیارد تومان هزینه رفع معارضان از طریق اداره کل راه و شهرسازی البرز اقدام شود.

 

استاندار البرز، پروژه همت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر