کد خبر: 751770 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی گفت: استان خراسان رضوی به لحاظ داشتن مدیران سیاسی در جایگاه اول کشور قرار دارد.

احمد قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در بردسکن گفت: استان خراسان‌رضوی 29 فرماندار، 71 بخشدار و 58 معاون فرماندار دارد که این افراد جز مدیران سیاسی محسوب می‌شوند.

وی در رابطه با تعیین تکلیف فرمانداری هایی که با سرپرست اداره می شوند،گفت: با توجه به برگزاری انتخابات مجلس در پایان امسال به دنبال انتخاب گزینه هایی برای شهرستان هایی که فرمانداری آنها با سرپرست اداره می‌شود خواهیم بود و بزودی فرمانداران این شهرستان ها مشخص می‌شوند.

وی اظهار داشت: تاکنون هیچ حکمی برای پست فرمانداری بردسکن و دیگر شهرستان‌هایی که با سرپرست اداره می‌شود از سوی وزارت کشور صادر نشده اما اولویت استانداری با انتخاب فرمانداران برای شهرستان‌هایی که سرپرست دارند، خواهد بود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی گفت: تنها بخشی که به شهرستان ارتقاء پیدا کرده  صالح آباد است که در اواخر سال قبل سرپرست فرمانداری آن مشخص شد و تاکنون در خراسان رضوی بخشی که به شهرستان ارتقاء کرده باشد رسما اعلام نشده است.

استان خراسان رضوی انتخابات خراسان رضوی وزارت کشور گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر