کد خبر: 751278 A

معاون فرماندار کرج:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج اعلام کرد: امسال برنامه‌های هفته جوان شهرستان کرج معطوف به کمک سیل زدگان شد.

به گزارش ایلنا، سیدجمال جلیلی در آستانه هفته‌جوان، بخشی از سیاست‌ها و برنامه‌های این هفته را تشریح کرد و اظهار داشت: با تدبیر وزارت ورزش و جوانان، هزینه برنامه‌های هفته جوان معطوف به مناطق سیل‌زده شده و این تصمیم را به فال نیک می‌گیریم.

وی با بیان اینکه اهمیت این موضوع موجب شده تا استاندار البرز شخصاَ وارد میدان شوند، ادامه داد: از ابتدای سال جدید با توجه به سیل اخیر حضور استاندار البرز، مدیران و همه مردم در صحنه مشهود و ملموس و موثر بوده و چه انفرادی و گروهی در جای جای کشور خوش درخشیده اند.  

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج با اشاره به نقش و مشارکت جوانان و سمن‌ها در کمک رسانی به سیل‌زدگان کشور به برنامه ریزی های انجام شده برای برگزاری مراسم گلریزان کمک به سیل زدگان کشور، اشاره کرد و افزود: همه ادارات شهرستانی و متولیان امر در کنار هیأت های ورزشی و سازمان‌های مردم نهاد در این مراسم که پنجشنبه بیست و نهم فروردین ماه ساعت 20 در سالن نژاد فلاح کرج برگزار می شود، پُر رنگ حاضر شوند. در این زمینه جوانان عزیز کرج می توانند با تشکیل کمیته ای اختصاصی در این خیر مشارکت کنند.

جلیلی در ادامه از برگزاری «همایش کوهپیمایی خانوادگی کرج » نیز در طول هفته جوان خبر داد و اذعان داشت: این همایش ششم اردیبهشت ماه به مناسبت برگزار می شود و با توجه به تقارن آن با «هفته سلامت و روز جهانی زمین، بصورت متمرکز توسط اداره ورزش و جوانان شرق و غرب کرج و با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت، اداره محیط زیست و جمعی از هیات های ورزشی برگزار خواهد شد.  

وی گفت: هماهنگی و همراهی ادارات در میزبانی رقابت‌های ورزشی، تجلی از انسجام و وحدت در برنامه‌های ورزشی خواهد بود که این امر نیز به نوبه خود برند سازی برای ورزش شهرستان است. 

جلیلی تصریح کرد: نباید به مسابقات ورزشی تنها به مثابه یک ورزش خاص نگاه کنیم، یک میزبانی ورزشی می‌تواند ویترینی از فرهنگ – اقتصاد و گردشگری را نیز در کنار مهارت های حرفه ای و تخصصی ورزش به نمایش بگذارد.

وی در بخش دیگری نسبت به کسب رتبه سوم شهرستان کرج در برگزاری مسابقات ورزشی ، بین 6 شهرستان استان البرز انتقاد کرد و گفت: کسب این عنوان با پتانسیل و ظرفیت های غنی ورزشی، توانمندی های ورزشکاران کرج و همین طور تعدد میزبانی و برگزاری مسابقات ورزشی همخوانی ندارد و موضوع قابل تآملی است که بخشی از آن را نیز باید معطوف به اطلاع‌رسانی نامناسب دانست.

جلیلی افزود: نیاز است مجموع فعالیت ها و اقدامات ورزشی شهرستان کرج بنحو مطلوب تری گزارش و اطلاع رسانی شود و این موضوع باید در خلال برنامه های سال 98 تقویت شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر