کد خبر: 750290 A

همزمان با اجرای طرح بهار مهربانی انجام شد؛

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در راستای جلب مشارکت مردمی برای ارسال اقلام فرهنگی به کودکان مناطق سیل زده در مجمع خیّرین اصناف استان البرز حضور یافت.

به گزارش ایلنا، احمدعلی هراتی در راستای ترغیب و تشویق مردمی برای مشارکت در امر اهدای اقلام فرهنگی به کودکان و نوجوانان مناطق سیل زده با حضور در جلسه خیّرین اصناف استان البرز ضمن تشریح طرح بهار مهربانی اظهار داشت: اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان در راستای رسالت فرهنگی و اجتماعی خویش و با توجه به شرایط روحی کودکان و نوجوانان در این حادثه تلخ، تلاش دارد با اهدای اقلام فرهنگی نظیر کتاب، اسباب بازی و لوازم‌التحریر به این گروه، در پرکردن اوقات فراغت و ایجاد سرگرمی برای کودکان آسیب دیده مناطق سیل زده همزمان با سراسر کشور قدم بردارد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با اشاره به برپایی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در کتابخانه‌های عمومی، خاطرنشان کرد: امیدواریم کنار کمک‌های نقدی، عمرانی و امدادی مردم، شاهد حضور پررنگ اقشار مختلف و خیّرین ارجمند در این طرح ملی بوده و با اهدای شادی و توجه بیش از پیش به کودکان  این مناطق، لبخند و نشاط را به آنان هدیه کنیم.

در حاشیه این جلسه، دومین محموله بزرگ خیّرین اصناف استان البرز، برای اهدا به مردم مناطق سیل زده با حضور مسئولین استانی ارسال شد.

کتابخانه های عمومی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر