کد خبر: 750111 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

شهردار تایباد گفت: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر بارندگی‌های شدید و سیل آسا در چند روز آینده در این شهر این شهرداری به حالت آماده باش درآمد.

ایوب سیدالحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، گفت: با توجه به تداوم بارندگی در این شهر و احتمال آب گرفتگی معابر همه مدیران، کارکنان شهرداری، واحدهای آتش ‌نشانی، خدمات شهری، ترافیکی و بخش خصوصی در حالت آماده باش کامل هستند.

وی افزود: به منظور پیشگیری از آبگرفتگی معابر در سطح شهر تایباد هزار و 500 کیسه شنی آماده شده و در اختیار نیروهای امدادرسان در مناطق مختلف قرارگرفته است.

شهردار تایباد با تاکید بر اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص بارش های رگباری و پرحجم همراه با کاهش دمای هوا، گفت: برای روزهای یکشنبه و دوشنبه 25 و 26 فروردین ماه در همه مناطق این استان پیش بینی بارش های شدید شده است.

وی اظهار داشت: با همکاری اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان تایباد برای جلوگیری از ورود سیلاب به داخل شهر و معابر عمومی تمهیدات لازم انجام شده است.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، درباره احتمال آبگرفتگی معابر، جریان روان آب و در نواحی مستعد بروز سیلاب هشدار داده شده است.

آماده باش درآمد سیل شهرداری هواشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر