کد خبر: 749855 A

حیدری:

رییس شورای شهر مشهد تاکید کرد: با توجه به استقبال و کمک‌های بی‌‌نظیر مردمی، از فعالان اقتصادی و همه آنهایی که ظرفیت و توانمندی بالاتری دارند می‌‌خواهم که حضور جدی‌‌تری داشته باشند تا بتوانیم نقش کوچکی در رفع نیازهای مردمی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدرضا حیدری طی بازدید از غرفه‌های ایستگاه مشهد مهربانی میدان جانباز، با تشکر از حضور و کمک‌رسانی پر شور مردم گفت: با توجه به استقبال و کمک‌های بی‌‌نظیر مردمی، از فعالان اقتصادی و همه آنهایی که ظرفیت و توانمندی بالاتری دارند می‌‌خواهم که حضور جدی‌‌تری داشته باشند تا بتوانیم نقش کوچکی در رفع نیازهای مردمی داشته باشیم.

وی با اعلام تشکر از شهرداری مشهد، هلال احمر و کمیته امداد اظهار داشت: درباره این کمپین باید بگویم بالاخره نیاز بود کسی پیشقدم بشود و کار بزرگتری برای هموطنان سیل‌‌زده انجام بدهد و کمک‌‌های مردمی را انسجام بدهد که شهرداری پیشقدم شد و برپایی این مدل ایستگاه‌‌ها در پویش مشهد مهربانی نمونه بارز آن است.

رییس شورای شهر مشهد با عنوان اینکه براساس گزارش‌‌ها حضور مردم در این ایستگاه‌‌ها بسیار پرشور است، تصریح کرد: البته من زمان افتتاح این طرح در میدان شهدا هم اشاره کردم که کمک‌‌های دولتی و نهادهای غیردولتی همه یک طرف و این کمک قطره قطره‌‌ای که مردم ما با عشق و شور انجام می‌دهند، اهمیت زیادی دارد و در مقابل اقدامات دولتی یک اقیانوس است.

حیدری اضافه کرد: همه این کمک‌‌ها و تلاش‌‌هایی که صورت می‌گیرد بازهم کمبودها به شدت در مناطق سیل‌‌زده زیاد است و گزارش همکاران ما از شوراهای شهرهای خوزستان لرستان و گلستان نشان می‌دهد که عمق خسارت بسیار زیاد است و ما باید کمکی زیادتری داشته باشیم.

سیل مشهد هلال احمر شورای شهر مشهد فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر