کد خبر: 749746 A

فکوری خبر داد:

در پی دو حادثه رانندگی، سه نفر مصدوم و یک نفر فوت شدند که این اتفاق در محورهای مواصلاتی قوچان رخ داده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قوچان، سعید فکوری، رییس جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان در حاشیه این حادثه در جمع خبرنگاران گفت: حادثه اول برخورد پراید با گارد ریل بود که دیشب ساعت ۲۱:۱۴ در محور قوچان به فاروج کیلومتر ۷ اتفاق افتاد که سه مصدوم برجای گذاشت. 

وی ادامه داد: با اعلام مرکز کنترل عملیات اضطراری هلال احمر استان خراسان رضوی، عوامل امدادی پایگاه شهید بابا محمد رستمی با خودرو آمبولانس به حادثه اعزام شدند که پس از انجام اقدامات درمانی اولیه، دو مصدوم این توسط عوامل پایگاه و یک مصدوم توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان موسی بن جعفر (ع) قوچان انتقال داده شدند. 

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان افزود: حادثه دوم واژگونی خودروی نیسان در کیلومتر ۶۰ محور قوچان به چناران بود که ساعت ۶:۱۷ صبح امروز به عوامل پایگاه امداد و نجات بین شهری شهید یوسف کلاهدوز اعلام و عوامل پایگاه با خودروی نجات به محل حادثه اعزام شدند. 

فکوری درخصوص این حادثه اظهار  داشت: تنها سرنشین این خودرو به دلیل جراحات شدید و مبحوس شدن در داخل خودرو جان خود را از دست داده بود که پس از انجام عملیات رهاسازی توسط نجاتگران فرد فوتی به عوامل انتظامی و آتش‌‌نشانی تحویل داده شد.

تصادف قوچان حوادث
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر