کد خبر: 747343 A

خلیلی اردکانی:

رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای شهر کرج گفت: با توجه به آنکه کرج یکی از خاستگاه های رویش گل لاله و لاله نماد خون شهدای والامقام است؛ روز فرهنگی در فروردین ماه و همزمان با جشنواره لاله ها انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، محمدحسین خلیلی اردکانی در حاشیه بازدید از هفتمین جشنواره لاله ها اظهار کرد: کرج از پشتوانه بسیار خوبی در بخش کشاورزی و تولیدات گیاهی برخوردار است.

رییس کمیسیون نظارت و تحول اداری با اشاره به این که کرج خاستگاه اصلی رویش گل لاله است؛ گفت: یکی از دلایل انتخاب روز ۲۱ فرودین به عنوان روز فرهنگی کرج؛ گل لاله بوده است.

وی برگزاری جشنواره لاله ها را فرصتی برای بهره‌مندی شهروندان از فضای شاد عنوان کرد و یادآور شد: برگزاری نمایشگاه با رویکردهای فرهنگی، تفریحی و گردشگری موضوع مهمی است که استمرار آن ضروری است. عضو شورای شهر کرج با قدردانی از برگزارکنندگان این جشنواره گفت: جشنواره لاله های کرج به برند و آبروی شهر تبدیل شده است.

خلیلی اردکانی ادامه داد: گردشگران و بازدید کنندگان از دیگر شهرها و استان‌های کشور برای تماشای زیبایی جشنواره لاله ها راهی کرج می شوند که باید از این فرصت به درستی سود برد.

 

شورای شهر کرج جشنواره لاله ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر