کد خبر: 746264 A

در ایام نوروز ۹۸ صورت گرفت؛

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بردسکن گفت: درایام تعطیلات نوروزی 61 هزار زائر و مسافر به بقاع متبرکه شهرستان بردسکن مشرف شدند.

ذبیح‌الله ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در بردسکن گفت: این تعداد زائر و مسافر در قالب طرح آرامش بهاری که ایام تعطیلات نوروزی اجرا شده بود به امامزادگان این شهرستان مشرف شدند.

وی با بیان اینکه  شهرستان بردسکن 7 بقعه متبرکه دارد گفت: در امامزاده سید هاشم انابد، سید طاهر حسینی بردسکن، سید النقی الله‌آباد و سید هاشم الحسیی سرنخواب طرح آرامش بهاری اجرا شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بردسکن عنوان کرد: از این تعداد مسافر و زائر 3 هزار و 400 نفر آنها به صورت شب خواب در  این بقاع اقامت داشتند.

وی  به  برپایی خیمه معرفت شامل غرفه کودک و نوجوان ،  پاسخ گویی به مسائل شرعی و مشاوره وقف در  این بقاع اشاره کرد و گفت:  از مجموع مسافران و زائرانی که به امامزادگان این شهرستان مشرف شده بودند بیش از 3 هزار و 200 نفر آنها به این غرفه ها مراجعه کرده بودند.

وی برگزاری مسابقات فرهنگی هنری ، آب جوش صلواتی، برپایی برنامه های مذهبی از جمله برگزاری جشن و سرور ولادت و  مجالس شهادت ائمه اطهار و اقامه نماز جماعت و برنامه سال تحویل را از دیگر برنامه های اجرا شده در بقاع متبرکه اعلام کرد.

ایام نوروز تعطیلات نوروزی بقاع متبرکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر