کد خبر: 746118 A

احمد ترحمی:

با حضور معاون استاندار یزد سعید پرویزی به عنوان مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری معرفی شد.

به گزارش ایلنا، معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در مراسم معرفی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری و تقدیر از تلاش های رضا زارع‌زاده مدیرکل سابق بر ضرورت ساماندهی مهاجرین خارجی استان و حفظ کرامت انسانی اتباع بیگانه تاکید کرد.

احمد ترحمی افزود: اقدامات خوبی در رابطه با ساماندهی اتباع بیگانه در استان انجام شده است و رفع مشکلات این حوزه در دوره جدید مدیریت ارشد استان با جدیت تداوم خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: لازم است طرح‌ها و برنامه‌ها در اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری همراه با ابتکار، نوآوری و در نظر گرفتن مقررات کنوانسیون های بین المللی و ‌مراودات با کشورهای همسایه باشد.

معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ضمن تقدیر از تلاش‌های "رضا زارع‌زاده مدیرکل سابق امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری با تاکید بر ضرورت طهارت اقتصادی و پاکدستی مدیران استان و اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید از سوی آنها برای "‌‌سعید پرویزی" در مسئولیت جدید ‌آرزوی موفقیت کرد.

زارع زاده که تا پیش از این مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری یزد بود چندی قبل به عنوان فرماندار شهرستان مهریز منصوب شد. پرویزی نیز از مدیران میانی اداره کل اتباع و مهاجران خارجی استانداری یزد بوده است.

اتباع خارجی یزد معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد انتصاب مدیر در یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر