کد خبر: 744778 A

حیدری مطرح کرد؛

رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مهم‌ترین ماموریت ما در شورای اسلامی و به عنوان ناظر بر عملکرد شهرداری، بودجه 98 و برنامه عملیاتی شهرداری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدرضا حیدری در حاشیه دیدار نوروزی اعضای شورای شهر با مدیران و کارکنان شهرداری مشهد، ضمن تبریک ایام نوروز به همکاران و خداقوت به آنان اظهار داشت: از تمامی همکاران و پرسنل خدوم شهرداری مشهد بابت زحمات کشیده شده در نوروز سال 98 و ارائه تصویر مناسب و زیبا از شهر به مجاوران و زائران تشکر می‌کنم.

وی افزود: اولین تاکید در سال 98 این است که با همت، تلاش و استفاده از ظرفیت‌ها و نیروهای جوان و خوش فکر برنامه‌های پیش‌بینی شده در بودجه 98 را تحقق بخشیم و سال جدید سال بسیار خوبی برای مدیریت شهری در حوزه عملکرد و اجرایی شدن به موقع پروژه‌ها باشد تا بتوانیم بخشی از گره‌ها و مشکلات مردم را رفع کنیم.

حیدری با بیان اینکه محوری‌ترین مساله انضباط مالی، اداری، شفافیت و توجه به هزینه‌هاست، افزود: آنچه که ما هزینه می‌کنیم حقوق مردم است و باید در هزینه آن دقت لازم را به خرج دهیم و توصیه جدی دارم که در سال 98 منابع را بهینه مصرف کنیم لذا در هزینه‌کرد منابع تاکید داریم و این نظارت و دقت را خواهیم داشت.

رییس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: رویکرد توسعه عدالت محور که در توجه به مناطق حاشیه و محروم تاکید دارد در اولویت قرار دهیم و توجه ویژه‌ای به این حوزه داشته باشیم.

حیدری با بیان اینکه ما هیچ موفقیتی در مدیریت شهری نخواهیم داشت مگر اینکه اعتماد مردم را حفظ و تقویت کنیم، تصریح کرد: تکریم و حرمت‌گذاری به مردم و ارباب رجوعان شهرداری تاکید می‌شود و به همکاران توصیه جدی داریم که مردم ولی نعمتان ما هستند و ما خادم آنان هستیم و باید در دقت لازم را در پاسخگویی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه میزان مشارکت و حضور مردم و نهادهای غیردولتی است که می‌تواند شهر را موفق کند، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی و مجموعه مدیریت استان تعامل خوبی با شهرداری دارند برای اینکه ما بتوانیم از ظرفیت‌های استان برای توسعه شهر مشهد استفاده کنیم چرا که شهر مشهد متعلق به کل جهان اسلام و همه علاقمندان و ارادتمندان به اهل بیت (ع) است و لذا نقش فراملی و بین‌المللی دارد.

حیدری افزود: امیدوارم با همت و تلاش همکاران و عنایت ثامن الحجج (عج) بتوانیم سال 98 را با موفقیت پیش برویم و اهداف طراحی شده در مدیریت شهری را به سرانجام برسانیم.

بودجه شورای اسلامی شهرداری مشهد شورای اسلامی شهر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر