کد خبر: 742993 A

جانشین رییس ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان خبر داد؛

جانشین رییس ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: تا دومین روز از نوروز 210 هزار مسافر در اصفهان اسکان یافتند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، حسین امیری با اشاره به اینکه در شب اول فروردین 117 هزار مسافر به شهر اصفهان وارد شدند، اظهار کرد: طی سه روز اخیر در مجموع 210 هزار مسافر در شهر اصفهان اسکان یافته اند.

وی ادامه داد: این آمار به جز مسافرانی است که در گوشه و کنار شهر و در خودروهای خود اسکان یافته اند.

جانشین رییس ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان با اشاره به اینکه در روزهای اخیر نیز 94 هزار نفر در شهر اصفهان اسکان یافتند، تصریح کرد: مسافران شهر اصفهان در محل های مشخص شده برای اسکان مانند باغ فدک، مدارس، منازل استیجاری، هتل ها و مهمانپذیرهای شهر اسکان داده شدند.

وی گفت: 40 سالن ورزشی شهر اصفهان هم برای زمانی که ظرفیت محل های اسکان فعلی تکمیل شود، وجود دارد که در صورت لزوم مسافران شهر اصفهان در آنها اسکان خواهند یافت.

تا روز دوم فروردین 

جابجایی 191هزار مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان 

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: 191 هزار مسافر از طریق 5 پایانه شهر اصفهان تا روز دوم فروردین جابجا شدند. 

عباس محبوبی با اشاره به اینکه تا دوم فروردین 191 هزار نفر از طریق پایانه های شهر اصفهان جابجا شده اند، اظهار کرد: شهر اصفهان دارای 5 پایانه در نقاط مختلف شهر است که در ایام نوروز خدمات رسانی ویژه به مسافران نوروزی را در دستور کار دارند. 

وی ادامه داد: جابجایی مسافران شهر اصفهان از طریق پایانه های صفه، کاوه، زاینده رود، صمدیه و جی در حال انجام است. 

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهر اصفهان تصریح کرد: تعداد مسافر جابجا شده در روزهای عادی از طریق پایانه های شهر اصفهان 70 هزار نفر است که به دلیل مسافرت های نوروزی میزان جابجایی ها چند برابر می شود که به تناسب همین افزایش مسافر، شیفت های کاری پایانه ها نیز از ساعت 4 بامداد تا 2 بامداد تا 15 فروردین ماه ادامه دارد.  

 

 

 

 

 

 

اصفهان ایام نوروز خدمات رسانی مسافران نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر